Artemide Pirce Soffitto Mini - Lampa Sufitowa

Artemide Pirce Soffitto Mini - Lampa SufitowaArtemide Pirce Soffitto Mini - Lampa Sufitowa

2425.00 zł

Dostępność
24h - na magazynie
Klasa szczelności
IP 20
Wysokość
36 cm
Średnica
67 cm
Kolor
Biały
Typ trzonka
R7s
Ilość źródeł światła
1
Zasilanie
230 V
Opis produktu

Projekty włoskich twórców pracujących dla marki Artemide nie pozostają niezauważone. Są nie tylko nagradzane, ale robią wrażenie na każdym, kto ma możliwość zetknąć się z nimi osobiście.

Flagowa kolekcja lamp firmy Artemide pod nazwą Pirce stworzona przez znanego włoskiego projektanta, Giuseppe Maurizio Scutella, opiera się na 7 modelach lamp ściennych i sufitowych. Ich cechą wspólną jest charakterystyczny kształt oprawy, przypominającej kosmiczne pierścienie o zmniejszającej się ku dołowi średnicy. Niektórym może przypominać skórkę jabłka obieraną przez maszynkę, która opada kręcącym się spiralnie pierścieniem. Niezależnie od skojarzeń, projekt z pewnością jest nietuzinkowy i efektowny i stanowi niewątpliwą ozdobę pomieszczenia.

Lampa sufitowa Artemide Pirce Soffitto Mini jest mniejszą wersją z dostępnych. Klosz wykonano z lekkiego arkusza aluminium i pokryto lakierem proszkowym. Pojedyncze źródło światła umieszczono w najniższym poziomie serpentyny i skierowano ku górze. Dzięki temu pozostaje ono ukryte, a światło miękko rozprasza się po suficie. Spiralne pierścienie dodatkowo potęgują efekty.

Główne cechy lampy Artemide Pirce Soffitto Mini to:

  • charakterystyczny kształt oprawy
  • różne wersje lampy do wyboru
  • współpracuje z żarówkami LED
  • nowoczesny design
Koszyk