Azzardo Zyta Wall S - kinkiet na wysięgniku z włącznikiemAzzardo Zyta Wall S - kinkiet na wysięgniku z włącznikiemAzzardo Zyta Wall S - kinkiet na wysięgniku z włącznikiemAzzardo Zyta Wall S - kinkiet na wysięgniku z włącznikiemAzzardo Zyta Wall S - kinkiet na wysięgniku z włącznikiemAzzardo Zyta Wall S - kinkiet na wysięgniku z włącznikiem

Azzardo Zyta Wall S - kinkiet na wysięgniku z włącznikiem

579 zł

Dostępność
Natychmiast - na magazynie
Klasa szczelności
IP 20
Średnica
20 cm
Kolor
Typ trzonka
E27
Kolor abażura / klosza
Ilość źródeł światła
1
Zasilanie
230 V
Szt. :
Opis produktu

Azzardo Zyta Wall S to kinkiet ze znanej serii tego producenta. Czarne lub aluminiowe regulowane ramię w połączeniu z chromowanymi elementami metalowymi. Na podstawie mocującej kinkiet do ściany umieszczony jest włącznik światła - możemy zapalać go nie mając dodatkowego lub dedykowanego przycisku włącznika w ścianie. Jeżeli mamy już włącznik ścienny i nim chcemy włączać i wyłączac lampę, wtedy przełącznik na podstawie musimy pozostawić na stałe w pozycji ON.

Abażury do lampy Azzardo Zyta Wall S dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. Czarny abażur najbardziej tłumi światło, lampa wyposażona w ten kolor oświetli tylko punktowo miejsce, nad którym jest zamocowana. Najwięcej światła otrzymamy stosując abażur w kolorze białym.

Główne cechy kinkietu na wysięgniku Azzardo Zyta Wall S to :

  • ruchome ramię, umożliwiające skierowanie światła w wybranym kierunku,
  • solidna budowa lampy, ramiona metalowe,
  • dwa kolory lampy,
  • kilka kolorów abażurów,
  • wymienna żarówka na trzonek E27.
Koszyk