Connubia Calligaris - AirportConnubia Calligaris - AirportConnubia Calligaris - AirportConnubia Calligaris - AirportConnubia Calligaris - AirportConnubia Calligaris - AirportConnubia Calligaris - Airport

Connubia Calligaris - Airport


Cena na telefon

Dostępność
Na zamówienie - około 6 tygodni
Opis produktu

Stół Airport od znanej włoskiej marki Connubia by Calligaris świetnie sprawdzi się w otoczeniu klasycznym jak i nowoczesnym. Połączenie blatu z nogami stołu tworzy przerwę co jest bardzo wyrafinowanym rozwiązaniem. Bez wątpienia jest to stół, który łatwo rozwiązuje problem siedzenia: w rzeczywistości z obu końców wystają dwa przedłużenia o długości 65 cm, które umożliwiają utrzymanie obwodowych nóg tak, aby wykorzystać całą długość stołu.

Kolejną zaletą stołu Connubia Airport jest możliwość wyboru materiału z jakiego wykonany jest blat. Do wyboru mamy szkło oraz ceramikę. Nogi oraz jego struktura wykonane są z metalu. Stół Włoskiej produkcji, jego solidność wykonania oraz praktyczność sprawiają, że znajdzie wielu zwolenników. Design Calligaris Airport sprawia, że poza domem sprawdzi się również w przestrzeniach komercyjnych np jako stół konferencyjny w Twojej firmie.

Wszystkie warianty stołu Connubia Calligaris Airport można zobaczyć klikając w link.

Koszyk