Connubia Calligaris - Baron

Connubia Calligaris - BaronConnubia Calligaris - BaronConnubia Calligaris - BaronConnubia Calligaris - BaronConnubia Calligaris - BaronConnubia Calligaris - BaronConnubia Calligaris - BaronConnubia Calligaris - BaronConnubia Calligaris - BaronConnubia Calligaris - BaronConnubia Calligaris - BaronConnubia Calligaris - Baron
Dostępność
Około 6 tygodni
Opis produktu

Stół Baron od znanej włoskiej marki Connubia by Calligaris jest idealny dla każdego rodzaju środowiska, od klasycznego po nowoczesny. Mocowanie blatu do nóg stołu jest bardzo wyrafinowane, co daje przerwę, którą można waloryzować zgodnie z kolorami, które można wybrać. Poza dużą ilością wariantów kolorystycznych stołu Connubia Baron jest możliwość wyboru materiału z jakiego wykonany jest blat. W zależności od wybranego modelu blaty dostępne są z materiałów takich jak: szkło, ceramika, melamina, fornirowane drewno, laminat lub Fenix NTM (przyjemnie miękki w dotyku i odporny na zarysowania). Nogi oraz konstrukcja stołu Calligaris Baron wykonane są z metalu.

Praktyczny, funkcjonalny, ale jednocześnie elegancki, Stół Baron to idealny stół do wyposażenia jadalni i nie tylko. Wybrane modele mają możliwość rozłożenia co również jest ich atutem. Jego forma oraz ilość wariantów do wyboru sprawiają, że świetnie sprawdzi się również jako mały stół konferencyjny w Twojej firmie.

Wszystkie warianty stołu Connubia Calligaris Baron można zobaczyć klikając w link.

Koszyk