Connubia Calligaris - Eminence

Connubia Calligaris - EminenceConnubia Calligaris - EminenceConnubia Calligaris - EminenceConnubia Calligaris - EminenceConnubia Calligaris - EminenceConnubia Calligaris - EminenceConnubia Calligaris - EminenceConnubia Calligaris - EminenceConnubia Calligaris - EminenceConnubia Calligaris - EminenceConnubia Calligaris - EminenceConnubia Calligaris - EminenceConnubia Calligaris - EminenceConnubia Calligaris - Eminence
Opis produktu

Stół Eminence od znanej włoskiej marki Connubia by Calligaris cechuje praktyczność przy jednoczesnym zachowaniu solidności. Jego funkcjonalność i elegancja sprawiają, że jest to wyjątkowy mebel do jadalni. Świetnie odnajdzie się w każdego rodzaju środowisku, od klasycznego po nowoczesny. Duża ilość wariantów kolorystycznych stołu Connubia Eminence jak i możliwość wyboru materiału z jakiego wykonany jest blat są jego kolejnym atutem. W zależności od wybranego modelu blaty dostępne są z materiałów takich jak: szkło, szkło ceramika, melamina, fornirowane drewno lub laminat. Calligaris Eminence posiada metalową konstrukcję oraz drewniane lub metalowe nogi.

Praktyczny, funkcjonalny, ale jednocześnie elegancki, Stół Eminence to idealny stół do wyposażenia jadalni i nie tylko. Wszystkie modele mają możliwość rozłożenia co również jest ich atutem. Model Eminence Fast na pewno spodoba się zwolennikom szybkich rozwiązań. Stół posiada boczne przedłużenie w postaci skrzydeł motyla w tym samym wykończeniu, co wierzch. Nogi zawsze pozostają na końcu stołu, zapewniając maksymalny komfort wszystkim gościom. Model Eminence Consolle trafi do zwolenników praktycznych rozwiązań. Bez wątpienia jest to stół, który łatwo rozwiązuje problem dużej ilości osób: wyposażony w 5 melaminowych przedłużeń, które można schować do sztywnego pojemnika. Dodatkowa centralna rozkładana noga daje gwarantowaną stabilność przy maksymalnej otwartości blatu (300 cm).

Wszystkie warianty stołu Connubia Calligaris Eminence można zobaczyć klikając w link.

Koszyk