Connubia Calligaris - GioveConnubia Calligaris - GioveConnubia Calligaris - GioveConnubia Calligaris - GioveConnubia Calligaris - GioveConnubia Calligaris - GioveConnubia Calligaris - GioveConnubia Calligaris - Giove

Connubia Calligaris - Giove


Cena na telefon

Dostępność
Na zamówienie - około 6 tygodni
Opis produktu

Stół Giove od znanej włoskiej marki Connubia by Calligaris funkcjonalny i elegancki co sprawia, że jest to wyjątkowy mebel do jadalni. Znajdzie swoje zastosowanie w pomieszczeniu nowoczesnym jak i klasycznym. Możliwość wyboru materiału z jakiego wykonany jest blat jest jego kolejnym atutem. To wraz z dużą ilością wariantów kolorystycznych do wyboru sprawia, że stół Connubia Giove daje nam ogromne możliwości aranżacyjne. W zależności od wybranego modelu blaty dostępne są z materiałów takich jak: szkło, ceramika, melamina lub laminat. Posiada metalową konstrukcję oraz nogi, dostępne w różnych wykończeniach.

Elegancki stół Giove świetnie sprawdzi się w jadalni jak i innych pomieszczeniach. Wszystkie modele mają możliwość rozłożenia co sprawia, że są funkcjonalne i praktyczne. Stół Calligaris Giove posiada środkowe składane przedłużenie gdzie jego nogi zawsze pozostają na krawędzi stołu, zapewniając maksymalny komfort użytkowania. W zależności od gustu mamy do wyboru wersję z okrągłym lub kwadratowym blatem.

Wszystkie warianty stołu Connubia Calligaris Giove można zobaczyć klikając w link.

Koszyk