Connubia Calligaris - Magic-J

Connubia Calligaris - Magic-JConnubia Calligaris - Magic-JConnubia Calligaris - Magic-JConnubia Calligaris - Magic-JConnubia Calligaris - Magic-JConnubia Calligaris - Magic-JConnubia Calligaris - Magic-JConnubia Calligaris - Magic-J
Dostępność
Około 6 tygodni
Opis produktu

Stolik kawowy Magic-J od znanej włoskiej marki Connubia by Calligaris zaprojektowali Edi oraz Paolo Ciani. Jego główną cechą go charakteryzującą jest praktyczność. Począwszy od możliwości 'podwojenia' jego blatu (od 75 do 150 cm długości) po regulację wysokości aż w 7 różnych wysokościach. Calligaris Magic-J to bardzo wyrafinowane połączenie nóg z blatem tworzy przerwę, którą można waloryzować zgodnie z wybranymi kolorami.

Stolik Connubia Magic-J daje nam ogromne możliwości aranżacyjne. W zależności od wybranego modelu blaty dostępne są w dwóch materiałach do wyboru: szkle lub  różnych gatunkach drewna. Posiada konstrukcję oraz nogi wykonane z metalu. Wszystkie elementy dostępne w różnych kolorach do wyboru. Elegancki oraz funkcjonalny stolik Magic-J świetnie sprawdzi się w salonie jak i innych pomieszczeniach.

Wymiary oraz dostępne wersje kolorystyczne stolików Connubia Calligaris Magic-J można zobaczyć klikając w linki:

Koszyk