Lampy AQForm

AQForm (Przed zmianą nazwy handlowej Aquaform Lighting Solutions) - To uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami polska marka, w której asortymencie można znaleźć nowoczesne oprawy oświetleniowe i rozwiązania architektoniczne do mieszkań i biur, potrafiące przemówić do emocji. Geometryczne inspiracje są znakiem charakteryzującym markę, produkty przyjmują formy symetryczne prostokąt, kwadrat lub koło. W lampach AQForm najważniejszy jest końcowy efekt produktu. Proste i minimalistyczne formy produkowanych przedmiotów, tworzone przez firmę AQForm, są tym, czego poszukują klienci nie tylko w Polsce, ale także na rynku europejskim. Wyroby tej firmy występują w różnych podstawowych wersjach kolorystycznych. Możliwość wyboru mocy świecenia lamp oraz dostępność opcji ściemniania, to ich niezaprzeczalne atuty. Polecamy lampy AQForm wszystkim, którzy poszukują dobrej jakości produktów, dobrze świecących lamp, profesjonalnego serwisu i sprawdzonych wzorów.

AQForm 2000 P20 Track - Reflektor Do Szynoprzewodu 3F

402 zł
Reflektor do szynoprzewodu 3F AQForm 2000 P20 Track .Kup teraz

AQForm 2000 P30 Track - Reflektor Do Szynoprzewodu 3F

426 zł
Reflektor do szynoprzewodu 3F AQForm 2000 P30 Track .Kup teraz

AQForm Ares 111x1 230V - Reflektor

397 zł
Reflektor AQForm Ares 111x1 230V .Kup teraz

AQForm Ares 111x1 Plus - Reflektor

534 zł
Reflektor AQForm Ares 111x1 Plus .Kup teraz

AQForm Ceres 111x1 Track - Reflektor Do Szynoprzewodu 3F

331 zł
Reflektor do szynoprzewodu 3F AQForm Ceres 111x1 Track .Kup teraz


Lampy AQForm

są odzwierciedleniem trendów panujących obecnie na polskim rynku urządzania wnętrz. nie chodzi jedynie o wzornictwo lamp, ale także o najnowocześniejsze technologie, stosowane do ich tworzenia. Ma to wyraz w zastosowaniu zintegrowanych modułów LED i zastosowaniu wyodrębnionych zasilaczy, wydłużających wielokrotnie czas użytkowania lampy. Dlatego firma ta udziela 5-cio letniej gwarancji na elementy świetlne, ponieważ ma pewność, że te komponenty lampy są najwyższej jakości.

Lampy i oświetlenie AQForm w Warszawie

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów lamp tego producenta. W naszych salonach oświetleniowych w Warszawie mogą Państwo zarówno zobaczyć na żywo wiele wzorów lamp z oferty Aquaform, a także porozmawiać z nami na temat możliwości zastosowania opraw oświetleniowych tej firmy w swoich aranżacjach wnętrz. Oprócz wiedzy technicznej posiadamy też ogromne doświadczenie w stosowaniu rozwiązań oświetleniowych tego polskiego producenta lamp w praktyce. Chętnie podzielimy się wiedzą o tych lampach i ich możliwościach z naszymi klientami.

Filtruj wg

Cena:

Barwa LED:

Dostępność:

Długość:

WięcejWięcej

Głębokość:

WięcejWięcej

Ilość źródeł światła:

Klasa szczelności:

Kolor:

Średnica:

Szerokość:

WięcejWięcej

Typ trzonka:

Wysokość:

WięcejWięcej

Zasilanie:


Producenci

Koszyk