Lampy i oświetlenie Vistosi Warszawa


Włoskie lampy Vistosi - mistrzostwo w oświetleniu wnętrz

Włoski producent lamp Vistosi to jedna z niewielu już firm na europejskim rynku oświetlenia, która samodzielnie produkuje szkła do swoich lamp. Doskonaląc, przez dziesiątki lat, technologię produkcji szkła, firma osiągnęła mistrzostwo w wytwarzaniu lamp dekoracyjnych. Aktualnie większość produkcji lamp Vistosi to oświetlenie w stylu nowoczesnym. Oferta to lampy wykonane z białego, mlecznego szkła, a także duża różnorodność lamp ze szkłem przezroczystym, gdzie tanie produkty z Chin nawet nie zbliżają się do jakości oferowanej przez tą włoską firmę.

W BoxLab staramy się zawsze wychodzić Klientom naprzeciw. Przykładamy wagę do tego, by każda osoba mogła u nas dobrać lampy do wnętrza dokładnie takie, o jakich marzyła. Vistosi to jeden z producentów, który cieszy się ogromną popularnością ze względu na niebanalną stylistykę swoich towarów oraz wyróżniają się jakość. W skład oświetlenia oferowanego przez tę markę wchodzą kinkiety, lampy wiszące, lampy sufitowe i plafony. W propozycji marki znajdziemy zarówno minimalistyczne oświetlenie, jak i nieco bogatsze w swej formie. Warto podkreślić fakt, że ten włoski producent samodzielnie produkuje szkło do swoich lamp. Jest to jedna z nielicznych firm tego typu na rynku europejskim. Producent przez wiele lat doskonalił technologię produkcji szkła, by osiągnąć w końcu wymarzony efekt, który obecnie budzi zachwyt. W BoxLab cenimy sobie takie marki, dlatego też oferujemy unikalne i wyjątkowe lampy Vistosi. Warszawa to miasto, gdzie mamy swój sklep, w którym każdy Klient może zapoznać się z poszczególnymi modelami tego oświetlenia.

Oświetlenie Vistosi to nowoczesność i funkcjonalność

Propozycje marki doskonale będą pasowały do stylu nowoczesnego i do wnętrz, w których szczególny nacisk kładzie się na oryginalne wzornictwo. Lampy Vistosi dostępne są w wielu wariantach- proponujemy zarówno modele wykonane z białego, mlecznego szkła, jak i z przezroczystego. Każdy Klient doceni taką różnorodność i rozbudowaną ofertę. Oświetlenie Vistosi  to wyróżnia się nie tylko najlepszym, współczesnym wzornictwem, ale także perfekcyjnym wykonaniem oraz odpowiednio mocnym światłem. Funkcjonalność to istotna cecha, którą doceni każdy Klient. Takie lampy będą służyć latami. Należy tu również podkreślić ich dekoracyjną rolę. Doskonale wpiszą się one zarówno w przestrzenie mieszkalne, jak i użytkowe. Będą ładnie wyglądać w domach, w siedzibach firm, w restauracjach i w hotelach. Designerskie Oświetlenie to spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta. Podkreślamy, że w BoxLab oferujemy modele lamp tego producenta w różnych wariantach cenowych. Oświetlenie Vistosi to najwyższa jakość, ponadczasowe wzornictwo i funkcjonalność.

Filtruj wg

Cena:

WięcejWięcej

Dostępność:

Długość:

Głębokość:

Ilość źródeł światła:

Klasa szczelności:

Kolor:

Kolor szkła:

Średnica:

Szerokość:

Typ trzonka:

Wysokość:

Zasilanie:


Promocje

Koszyk