Duży wybor lamp ogrodowych

Naszym zdaniem każdy ogród potrzebuje nie tylko klimatycznego, ale również bardzo funkcjonalnego oświetlenia. Dlatego też decydując się na zakup lampy ogrodowej, należy dokładnie przemyśleć jaki rodzaj, jaką moc oraz jakie rozmieszczenie będzie najbardziej korzystne dla naszego ogrodu. Ogrody są pielęgnowane po to, żeby móc w nich przebywać nie tylko w dzień, ale również i w nocy. Dzięki odpowiedniemu podświetleniu, możemy nadać terenowi niepowtarzalny klimat, który sprawi, że nasz ogród się rozświetli, umożliwiając korzystanie z jego dobrodziejstw, również i po zmierzchu. Oczywiście oświetlenie ogrodu ma nie tylko walory estetyczne, ale również zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo podczas poruszania się po ogrodzie tuż po zmroku. Ze względu na to, w naszym sklepie przygotowaliśmy specjalną ofertę, dzięki której każdy będzie mógł wyposażyć swój ogród, a także taras balkon i werandę w oświetlenie dobrane do potrzeb klienta.


Oświetlenie ogrodowe, czyli jak odpowiednio dobrać lampy do ogrodu.

Opcji wyboru jest niezmiernie wiele, ponieważ rynek oświetleniowy stale się rozrasta. Tak więc w sklepach można znaleźć lampy stylizowane na retro, a także nowoczesne reflektory, kinkiety, oprawy umieszczane w podłożu, a także pływające reflektory dostosowane specjalnie do oczek wodnych. Wśród takiego rozległego wyboru, jakie wybrać oświetlenie?

Wszystko zależy od stylu w jakim urządzony jest Twój dom lub też ogród. Wiadomo, że nowoczesne reflektory nie do końca się zgrają z domem przypominającym polski dworek, ponieważ tam o wiele bardziej będą pasowały lampy stylizowane. Dla osób, które szukają oszczędności, lampy ogrodowe LED będą świetnym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Dzięki temu latarnie ogrodowe nie będą pobierać zbyt wiele energii i narażać właścicieli na dodatkowe koszty, a nadal będą świecić jasnym światłem.

Najlepszą opcją jest inwestycja w lampy, które będą nam służyć przez długi czas, ponieważ naszym zadaniem o wiele bardziej opłacalne jest wydać pieniądze na droższą lampę z wymiennymi bateriami, która została wyprodukowana w taki sposób, żeby świecić przez wiele lat. Często wielu właścicieli ogrodów, chcąc zmniejszyć koszty, decydują się model ogrodowy lampa solarna, która nie jest wyjątkowo drogim zakupem. Jednak zdecydowanym minusem tego typu lampek jest bardzo krótka żywotność i po niedługim czasie trzeba kupować nowe sztuki. Ze względu na to, jeśli chodzi o oświetlenie do ogrodu, zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziesz wysokiej jakości lampy ogrodowe stojące, które świetnie nadają się do większości polskich ogrodów. Sprawdź naszą ofertę lub odwiedź nasz salon, w którym eksperci chętnie doradzą i wskażą najlepsze rozwiązania dla Twojego ogrodu, tarasu i balkonu.

Lampy ogrodowe to ważny element wyposażenia.

Dekoratorzy wnętrz oraz architekci uważają, że wybór lamp do ogrodu jest równie ważny jak wybór kwiatów, roślin oraz innego wyposażenia naszego zieleniaka. Atmosfera również zależy od tego jakie dobierzemy oświetlenie do podwórka, tak więc nie należy bagatelizować tego, jakie oświetlenie znajdzie się w naszym ogrodzie. Dzięki dobrze dobranych lampach, bez problemu możemy przebywać dłużej na podwórzu, nawet kiedy na dworze jest już ciemno. Dlatego należy zadbać o to, żeby lampa ogrodowa była funkcjonalna, czyli rzucała odpowiednią ilość światła z odpowiednią mocą, tak, żeby móc bezpiecznie poruszać się w obrębie jej poświaty. Oczywiście, nie należy zapominać również o tym, że lampy mają również pełnić funkcję dekoracyjną i być integralną częścią całej aranżacji ogrodowej. Jak zatem połączyć te cechy? Na boxlab.pl oraz w naszym salonie firmowym mamy na to odpowiedź. Nasze lampy są wyjątkowe, nie tylko pod względem niepowtarzalnego designu, ale również pod względem funkcjonalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą dokładną ofertą, ponieważ jesteśmy pewni, że to właśnie tu znajduje się lampa, która będzie idealnie pasować do Twojego ogrodu.

Temat: lampa ogrodowa a Twój ogród.

Stylowo urządzony ogród to marzenie większości posiadaczy domów, którzy na swojej parceli posiadają dodatkowy kawałek zieleni. A ogród powinien być zaplanowany z głową. Oczywiście powinny się tam znaleźć różnego rodzaju drzewka, krzewy, kwiaty oraz inne rośliny, które sprawią, że Twój ogród będzie miejscem, w którym przyjemnie spędza się wolny czas. A co jeśli zapadnie zmrok, a Ty nadal chcesz spędzać czas w swoim ogrodzie? Właśnie wtedy z pomocą przychodzą lampy ogrodowe stojące, które są świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą nie tylko udekorować ogród, ale również sprawić, że będzie można w nim przebywać nawet po zmroku. Podczas doboru lampy, należy również pamiętać, że kolor oświetlenia jest równie ważny. Na przykład, jeśli interesuje nas romantyczna atmosfera, najlepiej wyposażyć się w wiszące lampy o ciepłym świetle, które rzucają lekką poświatę. Jeśli natomiast wolisz, żeby Twój ogród był przystosowany do spotkać późnym wieczorem oraz miejscem dobrym do zabawy nawet po zmroku, warto zainwestować w lampy o mocniejszym natężeniu światła i nieco jaśniejszych tonach. Natomiast do samego oświetlenia ścieżki, świetnym rozwiązaniem będą niskie lampy solarne.

Są różne rodzaje lamp do ogrodu nie tylko ogrodowa wisząca, a modele różnią się od siebie nie tylko stylem, ale również kształtem oraz wielkością. Mogą być również produkowane z różnego rodzaju materiałów, jak chociażby popularne aluminium lub inne tworzywo sztuczne, a także żeliwo. W ostatnich latach ogromną popularność zyskało LED oświetlenie, czyli lampy z diodami. Wszelkie oświetlenia o niskim napięciu są szeroko wykorzystywane do podświetlania takich obiektów jak drzewa, krzewy, a także oczko wodne.

Oświetlenie tarasu, czyli jak wykorzystać potencjał swojego tarasu lub werandy.

Jeśli w Twoim domu znajduje się balkon i taras, nie należy zaniedbywać jego drzemiącego potencjału, ponieważ dodanie odpowiedniego oświetlenia może sprawić, że zwykła lampa wisząca ogrodowa zamieni taras w funkcjonalną przestrzeń. Oświetlenie tarasowe oraz jego rozmieszczenie nie może być dziełem przypadku, dlatego umiejscowienie kinkietów oraz wszelkiego rodzaju lampek powinno być dobrze przemyślane. Za główny punkt odniesienia można przyjąć górną krawędź drzwi balkonowych oraz miejsca podziału okien, w zależności od kierunku strumienia światła. Wiele domostw, które gustują w nowoczesnym designie, decyduje się na podłogowe oświetlenie na taras, zaznaczając lampkami granice tarasu. Dzięki temu można nie tylko sprawić, że na tarasie będzie świeciło nastrojowe światło, a także podkreśli krawędzie posadzki, przez co poruszanie się po owym tarasie będzie znacznie bezpieczniejsze. Należy pamiętać również o wysokości lampy. Im wyższa będzie lampa dopasowana do tarasu oświetlenie będzie miało większy zasięg. Można wykorzystać całą konstrukcję werandy lub tarasu, poprzez dekoracyjne oświetlenie, strategicznie zamontowane na zadaszeniu. Dzięki temu otrzymamy takie źródła światła, które sprawią, że przestrzeń będzie centralnie doświetlona. Jak widać, możliwości jest sporo, jeśli chodzi o taras oświetlenie.

Jak oświetlić ogród: dobierz odpowiednią lampę ogrodową.

Oświetlenie domu oraz ciągów komunikacyjnych jest często poruszanym tematem, a nasi klienci dosyć często pytają się o porady właśnie w tej kwestii. Tak więc, w przypadku wszelkiego rodzaju ciągów komunikacyjnych, najlepiej jest zainwestować w słupek ogrodowy, którego światło pada do dołu, dzięki czemu ścieżka będzie dobrze oświetlona. Im dłuższa alejka, tym wyższa wysokość słupka. Przy doświetleniu posesji należy zamontować nie tylko dobrze dobrane oświetlenie na taras, ale również strategicznie rozmieszczone światła punktowe, które powinny być umiejscowione przy najczęściej użytkowanych przestrzeniach takich jak drzwi wejściowe, schody lub też podjazd do garażu. Przy wejściu frontowym wiele osób decyduje się na zakup lampy LED z czujnikiem ruchu. Taki naświetlacz LED wykrywa ruch i zapala się, oświetlając front budynku. Jest to znane i lubiane rozwiązanie, które nie tylko oświetla, ale również informuje domowników o nieproszonych gościach w pobliżu posesji.

Pierwszy zakup lamp ogrodowych? Na co zwracać szczególną uwagę.

Najważniejszym wyznacznikiem nie powinna być funkcja dekoracyjna, chociaż jest ona oczywiście w jakimś stopniu istotna. Na pierwszy miejscu należy stawiać bezpieczeństwo a następnie energooszczędność. Kupuj lampy z wysokim IP. Latarnia ogrodowa powinna mieć oznaczenie stopnia, którą posiada oprawa ogrodowa. Obojętnie czy jest to lampa wisząca ogrodowa, lampka ogrodowa LED lub też kinkiet, każdy typ oświetlenia znajdującego się na świeżym powietrzu powinien mieć wysoką odporność na pyły, opady deszczu, a modele stosowane do zbiorników wodnych powinny mieć najwyższe oznaczenie IP. Zaznaczamy, że energooszczędna lampa ogrodowa wisząca oraz wyposażona w diody LED lampa ogrodowa muszą posiadać wysokie IP, dzięki czemu nie będą powodowały zagrożenia oraz będą mogły właściwie działać przez wiele lat. Dzięki wykorzystaniu trwałych materiałów takich jak stal nierdzewna oraz aluminium, możesz być pewien, że Twoja lampa będzie w świetnej kondycji wiele miesięcy po montażu.

Zapraszamy do zapoznania się do zapoznania się z całą naszą ofertą dostępną na stronie oraz do odwiedzenia naszego salonu boxlab.

Filtruj wg

Cena:

Barwa LED:

Dostępność:

Głębokość:

Ilość źródeł światła:

Klasa szczelności:

Kolor:

Średnica:

Szerokość:

WięcejWięcej

Typ trzonka:

Wysokość:

WięcejWięcej

Zasilanie:

Zintegrowany moduł LED:


Producenci

Koszyk