Reflektory sufitowe – bardzo praktyczne i designerskie


Jakie reflektory sufitowe oferujemy?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz reflektory sufitowe pojedyncze, podwójne, potrójne i poczwórne. O okrągłym, w kształcie tuby, a nawet listwowym kształcie. Z modernistycznymi, okrągłymi lub klasycznymi, kielichowatymi kloszami. Na metalowych ramionach – niczym w przypadku tradycyjnych lamp sufitowych. Współgrające z oświetleniem led oraz z możliwością ściemniania. Większość modeli reflektorów sufitowych daje opcję regulowania kąta padania światła. W naszym katalogu znajdziesz jednak również reflektory sufitowe typu spot – w postaci obudowanych, nieruchomych kostek. To rozwiązanie w sam raz do pomieszczeń przechodnich – przedsionków i korytarzyków. Oczywiście reflektory sufitowe występują w różnych wersjach kolorystycznych oraz różnych wariantach cenowych.

Kolorystyka lamp zgodna z Twoim gustem

Zastosuj reflektory sufitowe czarne, jeżeli chcesz, aby zwracały na siebie uwagę. Będą mocnym akcentem nie tylko, gdy będą włączone. Czarne elementy będą bardzo kontrastowały z jasnymi ścianami lub sufitami. W przypadku, gdy jednak chcesz wyciszyć ich znaczenie, to reflektory sufitowe białe będą dobrym wyborem.

U podstaw zawsze u nas jakość produktu

Jednak to, co charakteryzuje dosłownie każdy z reflektorów sufitowych to wysoka jakość wykonania. Oparta na trwałych materiałach i nowoczesnych projektach, dzięki którym lampy są tak kompaktowe i minimalistyczne. Raz zakupiony reflektor sufitowy – jeśli tylko prawidłowo zamontowany – służy przez wiele lat. I nie wpływa w znaczący sposób na wysokość rachunków za prąd, bo oświetlenie współgra z energooszczędnymi żarówkami led, które są o wiele wydajniejsze od tradycyjnych halogenowych, a dodatkowo także przyjaźniejsze dla środowiska.

I nie zastanawiaj się, czy biały reflektor sufitowy zmieni kolor na żółty. Po pierwsze jakość, o której piszemy, gwarantuje brak takiego efektu. Po drugie stosowanie żarówek ledowych, które nie grzeją się w tak drastyczny sposób, jak halogeny, zabezpiecza farbę przed żółknięciem.

Jeśli jednak nie masz przekonania, to czarny reflektor sufitowy będzie dla Ciebie lepszym wyborem.

Atrakcyjne rabaty przy dużych zakupach

Z doświadczenia wiemy, że bardzo często nasi klienci potrzebują więcej niż jednego reflektora sufitowego. Z tego powodu wzbogaciliśmy naszą ofertę o promocję pod tytułem: „Kupuj więcej i oszczędzaj”. Oznacza to, że im większe zakupy zrobisz, tym na korzystniejszy rabat możesz liczyć. Pierwszy próg rabatowy zaczyna się już od 500 zł, więc warto!

A tych klientów, którzy z jakiegoś powodu nie mają ochoty kupować reflektorów sufitowych przez Internet, zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Znajdziesz nas przy ul. Puławskiej 326.

Koszyk