Stoły – szeroki wybór stołów do każdej jadalni

Kiedy pomyślisz o jadalni lub salonie, co staje Ci przed oczami? Zapewne kanapa, telewizor, krzesła i… stoły. Tak, stoły to element podstawowego wyposażenia, ale także element, z pomocą którego możesz dodać danemu pomieszczeniu uroku i elegancji. Stoły są bowiem nie tylko bardzo funkcjonalne, lecz także bardzo designerskie. A na pewno te, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu, bo chcąc spełnić oczekiwania jak najszerszego grona klientów, opracowaliśmy bardzo zróżnicowany, rozbudowany asortyment, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.


Stoły dopasowane do potrzeb każdego

Jako profesjonalny sklep z domowym wyposażeniem oferujemy wiele wysokiej jakości stołów. Do salonu, jadalni, kuchni. Minimalistycznych i klasycznych. O dużych i małych rozmiarach, a więc zarówno dla dużych rodzin, jak i par mieszkających w kawalerkach. O prostokątnych i lekko zaokrąglonych kształtach. O różnych wysokościach, a więc zarówno stoliki obiadowe, jak i kawowe. W wielu stonowanych kolorach – dla jeszcze lepszego dopasowania do aktualnie panującego klimatu. W niektórych modelach możesz samodzielnie wybrać materiał, z jakiego wykonany zostanie blat. A wybierać jest z czego, bo oferujemy blaty szklane, drewniane, wykonane z laminatu, szkła ceramicznego i melaminy. W naszej ofercie znajdziesz również stoły z możliwością przedłużenia blatu – to opcja doskonała dla wszystkich, którzy lubią organizować rodzinne lub przyjacielskie przyjęcia, w trakcie których każde dodatkowe miejsce przy stole jest na wagę złota.

Tylko solidnie wykonane modele stołów, które posłużą przez lata

Wszystkie stoły tworzące ofertę naszego sklepu mają u podstaw wyłącznie solidne, trwałe materiały. Dzięki temu służą przez lata, nie zakłócając spokoju uszkodzeniami. Wiele modeli charakteryzuje się metalową konstrukcją i metalowymi lub drewnianymi nogami, które zawsze znajdują się na końcu stołu lub wyprofilowane są w taki sposób, by zapewnić najwyższy komfort stosowania i nie odejmować podarowanego miejsca.

Oczywiście wszystkie stoły, które znajdziesz powyżej można z łatwością skompletować z krzesłami, które również współtworzą ofertę naszego sklepu. Jeśli więc czeka Cię wybór i zakup całego tego wyposażenia, masz okazję załatwić to szybko i sprawnie, otrzymując nawet dodatkową zniżkę za duże zamówienie.

A wszystkich klientów, którzy nie przepadają za zakupami on-line, zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, zlokalizowanego w Warszawie przy jednej z głównych ulic – ul. Puławskiej 326.

Filtruj wg

Dostępność:


Promocje

Producenci

Koszyk