System magnetyczny oświetlenia. Nowość Box48, Multitrack, Multisystem.


System Box48 - Boxlab

To nasz sztandarowy produkt, który z sukcesem wdrażamy na polskim rynku. Oferta zawiera niezbędne akcesoria oraz najbardziej popularne typy lamp. Za jego pomocą stworzysz proste i eleganckie linie świetlne, które podbijają polskie wnętrza. Połączenie prostoty, minimalizmu i elegancji. A dodatkowo bardzo atrakcyjne ceny systemu Box48 sprzyjają jego zakupom.

Głowna cecha systemu to jego wysokość, wynosząca jedynie 52 mm (przy montażu natynkowym, lub jako system zwieszany). Oczywiście nie ma to znaczenia, gdy szyna jest umieszczona w suficie podwieszanym. Aczkolwiek minimalna wysokość sufitu to 70 mm.

System oświetlenia na szynach magnetycznych 48v Multitrack - Aqform

Ich system magnetyczny charakteryzuje się najniższym / najmniejszym przekrojem szyny. Wysokość wynosi tylko 27 mm. Jest więc rewelacyjny w prezentacji. Ma jednak związany z tym mankament estetyczny - jeżeli chcesz stworzyc proste linie świetlne, to lampy zamontowane w tym profilu będą z niego wystawać - nie będą zlicowane z szyną. Dla niektórych klientów nie ma to znaczenia. Jeżeli chcesz stworzyć system oparty jedynie na reflektorach, to Multitrack Aqform zrobi wrażenie na każdym.

System oświetlenia na szynach 48v Multisystem - Labra

Naszym zdaniem producent, który główny nacisk kładzie na design i wysoką jakość komponentów. Najważniejsze jest zawsze perfekcyjne wykonanie i doskonały kształt lamp. Szeroki wachlarz lamp możliwych do zastosowania, stanowi o uniwersalności tego systemu magnetycznego. Możemy polecić Multisystem Labra najbardziej wymagającym klientom.

Koszyk