Taśma led 5m

Taśma led 5m to fabrycznie przygotowany odcinek taśmy o długości 500 cm. Z jednej strony zawsze zakończony jest przylutowanym przewodem zasilającym. Długość takiego przewodu to zazwyczaj 10-20 cm, co jest wystarczające, aby podłączyć taką taśmę do zasilacza.

Dzięki zakupowi takiej taśmy, mamy praktycznie od razu możliwość wykorzystania tego do oświetlenia. Oczywiście, tak jak w przypadku zakupu taśmy ciętej z rolki, tak i taśma led 5m umożliwia jej cięcie na odpowiednią długość. Cięcia możemy dokonać sami za pomocą zwykłych nożyczek. Miejsce cięcia paska ledowego jest na nim oznaczone. Albo są to punkty oznaczone symbolem nożyczek, albo widoczne miejsca metalicznej miedzi. Jeżeli jest to dla kogoś nieczytelne, prosimy o kontakt z naszym sklepem.

W zależności od typu taśmy led 5m, cięcie może odbywać się co 5 cm, co 2.5 cm lub nawet na mniejszych odcinkach. Ta możliwość wycięcia segmentu taśmy może być nam pomocna w przypadku, gdy taśma ulegnie uszkodzeniu. Nie trzeba wtedy wymieniać całego odcinka (który może mieć i 20 metrów długości) - wystarczy wymienić mały, kilkucentymetrowy moduł, który uległ zniszczeniu.

Promocje styczeń

Producenci

Koszyk