Aldex Dione 6 – lampa wisząca podłużna złota, 6 szklanych kul
Równomierne światło z sześciu kul; podkreśla blat stołu.
Menu
Pomieszczenia
add removeRodzaje
add removePomieszczenia
add removeRodzaj
add removePomieszczenia
add removeRodzaj
add removePomieszczenia
add removeRodzaj
add removePomieszczenia
add removeRodzaj
add remove| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Klasa szczelności | IP 20 |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Długość | 110 cm |
| Szerokość | 130 cm |
| Typ żarówki | E14 + E27 |
| Zasilanie | 230 V |
| Dostępność | 24h - na magazynie |
| Żródło światła w komplecie | Nie |
Dione 6 Black. Struktura lampy w kolorze czarnym.
Polecana nad stół o szerokości co najmniej 180 cm.
Możliwość regulacji wysokości zawieszenia w trakcie montażu lampy.
Klosze wykonane z mlecznego, białego szkła. Większe o średnicy 20 cm, mniejsze to 14 cm.
Równomierne światło z sześciu kul; podkreśla blat stołu.
Chrom i szklane kule; nowoczesny połysk, dobra do recepcji.
Sześć kul szklanych biały mat, na wymienne żarówki E14 + E27
Mosiężna konstrukcja, szklane kule; pasuje także na skośny sufit.
Kinkiet ścienny w kolorze mosiądzu, 3 szklane kule, na żarówki E14+E27
Kinkiet ścienny w kolorze chromu, 3 szklane kule, na żarówki E14+E27
Kinkiet ścienny w kolorze złotym, 3 szklane kule, na żarówki E14+E27
Kinkiet ścienny w kolorze białym, 3 szklane kule, na żarówki E14+E27
Lampa w kolorze mosiądzu, 4 szklane kule, żarówki E14 + E27
Lampa w kolorze chrom błyszczący, 4 szklane kule, żarówki E14 + E27
Lampa w kolorze złotym, 4 szklane kule, żarówki E14 + E27
Lampa w kolorze białym, 4 szklane kule, żarówki E14 + E27
Mosiężne wykończenie, szklane kule; montaż możliwy na skosie.
Dziewięć szklanych kul, podłużna; pasuje także na skośny sufit.
Mocne światło z dziewięciu kul; idealna do recepcji, żarówki E14 + E27
Dziewięć szklanych kul, podłużna; pasuje także na skośny sufit.
Sześć szklanych białych kul, oświetlenie długiego blatu
Beżowa lampa wisząca, sześć szklanych kul
Czerwony akcent, sześć szklanych kul; efektowna
Musztardowy kolor ociepla wnętrze. Sześć szklanych kul daje równomierne, dekoracyjne światło