Lampy do kuchni

Lampy do kuchni stanowią o komforcie jej użytkowania. Z naszego punktu widzenia możemy wydzielić dwie strefy, które wymagają zupełnie innego rodzaju lamp. Pierwsza strefa to wszelkiego rodzaju blaty robocze, na których przygotowujemy posiłki. Druga strefa to ogólna przestrzeń kuchni, gdzie liczy się nie tylko ilość światła, ale także aspekt dekoracyjny i funkcjonalny. W doborze lamp do kuchni nie możemy zapominać o ewentualnych dodatkowych źródłach światła, jakimi jest zarówno oświetlenie okapu nad płytą kuchenną, jak również oświetlenie pod szafkowe, które zapewne będzie zainstalowane przez dostawcę mebli kuchennych. Tutaj zapewne zastosowane będą taśmy led w odpowiednich profilach, doskonale sprawdzające się w tego typu rozwiązaniach.


Lampy do kuchni - bogata oferta

Dosyć często spotykamy klientów, którzy chcieliby w kuchni zastosować dekoracyjne lampy, składające się z wielu elementów, lub wykonane z tkaniny. Spotykamy też klientów, którzy zastosowali takie rozwiązanie w kuchni i ich opinie są niestety negatywne. Otóż kuchnia jest generalnie miejscem brudnym, a mówiąc dokładnie miejscem, gdzie w powietrzu unosi się duża ilość tłustych mikro elementów. Mimo stosowania okapów dużej mocy i wyciągów o dużej sile ssącej, nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że wszystkie tłuste mikrogranulki zostają usunięte z powietrza. Ponieważ tak się nie dzieje, drobinki tłuszczu siadają na wszystkim, co spotykają na swojej drodze. Bardzo często są to właśnie lampy w kuchni, które im bardziej porowate, tym więcej w siebie przyjmują. Wyobraźmy więc sobie abażur z tkaniny pokryty tłustą mazią, lub kryształki zwisające z lampy, które zamiast błyszczeć są koloru żółtego.

To jest właśnie powód, dla którego - według nas - lampy do kuchni do oświetlenia ogólnego, powinny być jak najprostsze. Najlepiej, żeby były szklane lub z dobrej jakości tworzywa sztucznego, umożliwiającego umycie takiego elementu w zlewie kuchennym, przy użyciu oczywiście płynu do naczyń. To jest jedyna możliwość, aby zachować czystość w kuchni - również czystość lamp.

Lampy do kuchni - gdzie kupić ?

Zdajemy sobie sprawę, że w gronie naszych klientów znajdują się również takie osoby, które nie przepadają za zakupem lamp przez Internet. Z tego też powodu zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego – zlokalizowanego przy ul. Puławskiej w Warszawie. Opisywany powyżej asortyment to tylko niewielka część tego, co posiadamy w naszej ofercie.

Filtruj wg

Cena:

WięcejWięcej

Barwa LED:

Dostępność:

Długość:

WięcejWięcej

Głębokość:

WięcejWięcej

Ilość źródeł światła:

WięcejWięcej

Klasa szczelności:

Kolor:

WięcejWięcej

Kolor abażura / klosza:

Kolor szkła:

Moduł LED:

WięcejWięcej

Możliwość ściemniania:

Średnica:

WięcejWięcej

Szerokość:

WięcejWięcej

Typ trzonka:

Wysokość:

WięcejWięcej

Zasilanie:

Zintegrowany moduł LED:


Promocje

Koszyk