Zasilacz led, zasilacze do pasków i taśm

Dobry zasilacz led do pasków i taśm led to podstawa systemu oświetlenia, opartego na paskach led. Od zasilacza, a de facto od jakości napięcia generowanego na jego wyjściu, zależy bowiem trwałość pasków.

Tanie zasilacze led dostarczają do taśm ledowych napięcie, które może w sobie zawierać wiele składowych harmonicznych, mających negatywny wpływ na świecące diody. Stabilizacja napięcia wyjściowego w takich zasilaczach opiera się na najprostszych zasadach, dzięki temu koszt wytworzenia takiego elementu jest niższy. W zasilaczach led z wyższej półki, a w szczególności w zasilaczach hermetycznych, stosowane są rozbudowane elementy stabilizacji napięcia wyjściowego. W takich produktach występują małe lub znikome tętnienia napięcia, a to z kolei przekłada się na wydłużenie trwałości pasków.

Zachęcamy do zakupów rekomendowanych przez nas zasilaczy 12v, tym bardziej, że różnica w cenie wynosi kilka - kilkanaście złotych w porównaniu z tańszymi produktami. Jest to praktycznie zerowym kosztem w porównaniu do tego, ile kosztuje naprawa oświetlenia led po jego awarii.

Filtruj wg

Cena:

Dostępność:

Długość:

WięcejWięcej

Klasa szczelności:

Możliwość ściemniania:

Szerokość:

WięcejWięcej

Wysokość:

Zasilanie:


Producenci

Koszyk