Lampy do salonu. Eleganckie, nowoczesne i funkcjonalne lampy.

Promocje

Boxlab Susan - szklana lampa wiszącaBoxlab Susan - szklana lampa wisząca

Boxlab Susan - szklana lampa wisząca

529.00 zł  299.00 zł
43%

Italux Mondo - lampa wiszącaItalux Mondo - lampa wisząca

Italux Mondo - lampa wisząca

374.00 zł  370.00 zł
1%

Italux Mondo SN - lampa wiszącaItalux Mondo SN - lampa wisząca

Italux Mondo SN - lampa wisząca

369.00 zł  365.00 zł
1%

Italux Mondo Black - lampa wiszącaItalux Mondo Black - lampa wisząca

Italux Mondo Black - lampa wisząca

369.00 zł  365.00 zł
1%
Dobre oświetlenie to komfort Twojego życia. Dobre lampy do salonu pomogą Ci wygodnie mieszkać.

Lampy do oświetlenia salonu z naszej oferty to najlepszy asortyment na rynku. Wystarczy rzut oka na to, co oferujemy, by przekonać się, że mamy do czynienia z bogatym przeglądem zarówno współczesnego oświetlenia, jak i kultowych opraw – idealnych do klasycznego wystroju wnętrz. Zachęcamy do bliższego zagłębienia się w nasze propozycje, a prawdopodobieństwo tego, że znajdziesz lampy do salonu zgodnie z Twoim zamysłem jest większe, niż myślisz!

Zależy nam na tym, byś nie tylko mógł cieszyć się pięknym i dobrze oświetlonym wnętrzem. Wybierz więc ładne lampy do salonu. Chcemy Ci ułatwić życie, byś mógł spędzać czas w przestrzeni życiowej pasującej do Ciebie pod każdym względem. Wybrane u nas oświetlenie do salonu, w zależności od tego, co preferujesz – na pewno Ci to ułatwi!

Nowoczesne lampy led do salonu to nasza specjalizacja. Skorzystaj więc już dzisiaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Kup dobre lampy do salonu i ciesz się nimi długie lata. Pamiętaj jednak, że lampy to szeroka gama produktów. Zastosuj lampy podłogowe, aby stworzyć ciepły klimat wnętrza. Użyj lampy sufitowe do oświetlenia ogólnego. Zastosuj kinkiety, czyli lampy ścienne, aby stworzyć przyjemne i kameralne oświetlenie w salonie. Jeśli lubisz lampy wiszące, to mogą być one umieszczone centralnie, lub nad stolikiem kawowym, przy Twojej ulubionej sofie. Jak widzisz oświetlenie do salonu to szeroki wachlarz możliwości. Nie ograniczaj się do minimum.

Masz duży salon? Zastanów się nad poniższą kwestią.

Pamiętaj o tym, że salon to jednak duże pomieszczenie. Na etapie projektowania instalacji elektrycznej warto przewidzieć rozmieszczenie dodatkowych lamp, które pomogą Tobie w wykonaniu dobrego oświetlenia. Już na etapie budowy warto zastanowić się nad rozmieszczeniem mebli, które determinują konieczność ich oświetlenia. Również inne elementy salonu, jak kominek, dodatkowe słupy pomiędzy oknami, belki w suficie mają też wpływ na rozmieszczenie lamp. Jeżeli Twój salon jest rzeczywiście duży, ma ponad 40m2 powierzchni zastanów się, czy zastosowanie kilku lamp na suficie nie będzie lepszym pomysłem, niż tylko 1 kabel wyprowadzony na środku.

Oczywiście zawsze, nawet już po ostatecznym malowaniu, można się zdecydować na zamontowanie jeszcze kilku lamp w salonie. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami i niedogodnościami, ale czasami warto - robimy to przecież po to, aby komfortowo i z zadowoleniem żyć i korzystać z wnętrz, które mają Tobie służyć. Zawsze możesz użyć oświetlenie szynowe, które umożliwi instalację lamp bez kucia tynków. Zamontuj tylko szynoprzewody i umieść lampy szynowe tam, gdzie chcesz.

Jakie wybrać lampy do salonu?

Najczęściej wybierane lampy służące do oświetlenia salonu, to:

 • lampy wiszące do salonu - sprawdź naszą ofertę, gdzie prezentujemy wybrane lampy wiszące, które polecamy do zastosowania w salonie,
 • lampy sufitowe do salonu - te propozycje spodobają się tym, którzy preferują bardziej nowoczesne wnętrza, gdzie lampy sufitowe stanowią tło do całości,
 • lampy stojące do salonu - praktycznie nieodłączny element oświetlenia salonu, gdy chcemy w kameralnych warunkach oglądać film, lub po prostu odpoczywać,
 • żyrandole do salonu - nasze propozycje żyrandoli - raczej w nowoczesne formie. To lampy, które robią wrażenie, są mocnym akcentem we wnętrzach,
 • Kinkiety do salonu - dodatkowe elementy oświetlenia salonu, stanowiące nastrój, podkreślające elementy wnętrza, ocieplające salon swoim światłem.

Do tej kolekcji dochodzą też oczka halogenowe, które aktualnie wyposażane są w zintegrowane moduły led. Stanowią one podstawę dobrego oświetlenia dużej powierzchni bez wprowadzania elementów dekoracyjnych. Są ukryte w przestrzeni sufitu, praktycznie niewidoczne, a dobrze oświetlające. Dla uzyskania dobrego efektu oświetlenia radzimy stosować większą ilość takich halogenów led, ale z mniejszym kątem rozproszenia światła. Unikniemy wtedy efektu olśnienia, czyli takiego, gdy mówimy że lampy nas rażą w oczy.

Prezentowana tutaj bogata kolekcja oświetlenia do salonu jest świetną mieszankę produktów, które odpowiadają najbardziej znanym stylom projektowania. Niezależnie od tego, jaką estetykę preferujesz do oświetlenia i wystroju domu, znajdziesz tutaj nowoczesne, modne i ładne lampy do salonu, które spełnią Twoje oczekiwania.

A może listwa z reflektorami to system oświetlenia, który spełni Twoje oczekiwania? Przekonaj się, że to ciekawy pomysł.

Lampy do salonu z naszej oferty. Skorzystaj!

Odpowiednia lampa do salonu zapewni Tobie to, że stanie się on piękniejszy. Ale musisz też wiedzieć, że Boxlab dodatkowo zapewnia Ci łatwe, nowoczesne zakupy. Oprócz oferowania najlepszego połączenia nowoczesnego oświetlenia i współczesnych elementów wystroju domu, priorytetem dla nas jest, aby Twoje zakupy były jak najlepsze i najwygodniejsze.

W Boxlab możesz robić zakupy według określonej kategorii – dlatego będąc w tej sekcji wiesz, że tutaj oferujemy Ci lampy, które naprawdę jest najbardziej odpowiednie właśnie dla tego obszaru w domu. Nie musisz tracić czasu na przebijanie się przez projekty do łazienek, czy kuchni – skoro to, czego aktualnie szukasz, to właśnie lampa led do salonu, której potrzebujesz. A wybierając je u nas dokonasz dobrego wyboru.

Co więcej, możesz też na fachowe doradztwo z naszej strony – na wiele pomocnych wskazówek, pomysłów i porad, które pomogą w zakupach. Dlatego pamiętaj, że jeśli pojawią Ci się w głowie jakiekolwiek pytania podczas zakupów - zadzwoń do naszych ekspertów ds. Obsługi klienta. Lub wyślij nam e-mail, a zaproponujemy Tobie nasze hity, jako odpowiednie lampy w salonie. Prawdopodobnie dzięki temu oświetlenie w salonie spełni Twoje wymagania i lampy Twoich marzeń będą bliżej niż myślisz!

Idealne oświetlenie, czyli jakie?

Przede wszystkim należy mieć świadomość, jakie lampki do salonu są dostępne. To oczywiste, że przy tak wielu różnych opcjach, jakie mamy do zaproponowania w Boxlab może być niełatwo wybrać, co z tego będzie najlepsze – dlatego nie tylko chcemy zaoferować różne rodzaje oświetlenia – czy to lampy nowoczesne, czy klasyczne, ale też edukować naszych Klientów w zakresie jego doboru, co przyniesie najlepsze owoce pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

Dobierając lampy led do salonu w swoim domu należy przede wszystkim pamiętać, by uwzględnić:

 • otoczenie (lub inaczej oświetlenie ogólne),
 • oświetlenie zadaniowe,
 • akcentujące oprawy oświetleniowe.

Zrozumienie tego i uwzględnienie tych różnych rodzajów lamp w swoich zakupach w Boxlab pomoże stworzyć jakże pożądane oświetlenie.

Nowoczesne lampy do salonu to gwarancja sukcesu!

Lampy nowoczesne to rodzaj oświetlenia, który najczęściej jest wybierany z naszej oferty. Otaczające światło to nic innego, jak źródła światła generujące delikatny blask, który wystarcza do rozjaśnienia Twojej przestrzeni. Abyś mógł funkcjonować w tym pokoju tak, jak lubisz najbardziej, ale równocześnie bez powodowania efektu olśnienia. Nasze lampy led do salonu są przykładem takich dobrych produktów.

W fotografii i kinematografii światło otoczenia jest uważane za „naturalne światło” w pomieszczeniu. W wystroju światło otoczenia jest bardzo podobne, z wyjątkiem tego, że wybierając odpowiednie lampy do salonu nowoczesne sam tworzysz światło otoczenia, czyniąc oświetlenie tego pokoju tak naturalnym, jak to możliwe.

Pamiętaj jednak, że światło otoczenia ma przede wszystkim zapewnić bezpieczne przejście z punktu A do B, aby salon był w pełni funkcjonalny musisz też postarać się o dodatkowe oświetlenie pełniące inne funkcje. Oczywiście wszystkie poszczególne typy znajdziesz w naszym szerokim asortymencie.

Jak rozjaśnić pokój oświetleniem ogólnym? Prawidłowe oświetlenie w salonie tworzy fantastyczne otoczenie, w którym można się zrelaksować po stresującym dniu lub odbyć ciepłą rozmowę ze starym przyjacielem. Oświetlenie otoczenia jest często określane jako oświetlenie nastrojowe, ponieważ lampy, które tworzą to światło rzucają je w bardzo korzystny sposób.

Funkcje oświetlenia otoczenia w salonie mogą pełnić następujące typy lamp:

Zadaniowe oświetlenie w salonie – ważna rzecz

Co to jest oświetlenie zadaniowe i jakie typy lamp mogą spełniać jego funkcję? W odróżnieniu do wcześniej wspomnianego oświetlenia - jest to mniejsze, bardziej skoncentrowane światło. To są te lampy w salonie, które chcesz włączać podczas konkretnych działań, jak czytanie książki, czy inne prace lub zajęcia, na przykład szydełkowanie.

W rzeczywistości niektórzy nazywają to oświetleniem biurowym, ale mówimy o salonie – miejscu w domu przeznaczonym do relaksu, więc oszczędzimy sobie tego określenia. Jedno jest pewne - oświetlenie zadaniowe ma pomóc Ci zapewnić odpowiednią widoczność, kiedy wykonujesz czynności, do których potrzebujesz dodatkowego światła, takie jak czytanie, gotowanie, pisanie, szycie i wiele innych rzeczy.

Ważne do zapamiętania przed rozpoczęciem zakupów w Boxlab jest to, że zadaniowe oświetlenie w salonie dobrze spełnia swoją funkcję tylko wtedy, gdy jest używane jako światło kontrastowe. Na przykład, jeśli masz słabo oświetlony salon z lampą ogólną - światło nad powierzchnią biurka będzie skuteczniejsze przy mniejszym olśnieniu lub cieniu, niż gdyby całe pomieszczenie było oświetlone poprzez nowoczesne lampy w salonie świecące jaśniejszym światłem.

Jak najlepiej korzystać z oświetlenia zadaniowego? Przede wszystkim wybierając oświetlenie do salonu zgodnie ze swoimi preferencjami i możliwościami przestrzennymi pokoju. Odpowiednio wykorzystane pomaga naturalnie stymulować mózg. Kontrastujące światło pozwala być bardziej czujnym i skoncentrowanym. Pomoże Ci to zobaczyć więcej szczegółów podczas pracy, zapewniając wyższą jakość wyników.

Z tego względu wiele firm decyduje się na stosowanie oświetlenia zadaniowego w swoich biurach, Ty jednak urządzasz salon – więc powinieneś iść tym tropem tylko wtedy, gdy w istocie będą tam odbywać się czynności, które tego wymagają.

Nasze propozycje oświetlenia do salonu

Z przyjemnością oferujemy ogromny wybór lamp wysokiej klasy, ale i w dobrej cenie. Mamy nadzieję, że dzięki tak wysublimowanej ofercie będziemy mogli przekroczyć wszystkie Twoje oczekiwania. Tym bardziej, że wszystkie lampy Boxlab z pomocą, których możesz stworzyć wyjątkowe oświetlenie salonu to produkty:

 • 100% autentyczne,
 • fabrycznie nowe,
 • objęte gwarancja.

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz dalszej pomocy lub potrzebujesz pomocy w planowaniu swojego idealnie wyposażonego salonu. Znajdziesz tutaj zarówno klasyczną lampę do salonu, jak i bardzo innowacyjne rozwiązania oświetlenia wewnętrznego. Dzięki ich odpowiedniemu doborowi będziesz mógł się wykazać kreatywnością, stylem i dobrym gustem.

Co oferujemy jako lampy w salonie :

 • Lampy wiszące klasyczne - to nie tylko żyrandole z abażurami, ale także lampy o nowoczesnym wyglądzie, ale klasycznym stylu.
 • Lampy wiszące nowoczesne - to zarówno wygląd jak i technologie użyte do ich produkcji. Przykład to lampa led do salonu, w której jako element świecący użyty jest moduł led,
 • Lampy stojące do salonu - niezbędny element w każdym pomieszczeniu wypoczynkowym. Lampy stojące potrafią zrobić ciepły klimat, a często to jest najbardziej ulubiona i używana lampa w salonie,
 • Lampy sufitowe do salonu - zauważ, że nie tylko żyrandole lub lampy wiszące mogą oświetlić Twoje wnętrza. Zastanów się, czy nie lepiej zastosować coś, co nie zabiera przestrzeni i dobrze zdaje egzamin jako główne oświetlenie salonu.

Na koniec dodamy, że dobierając oświetlenie w salonie przede wszystkim powinno się pamiętać o jakości. Z tego powodu niezmiennie poszukujemy dostawców, którzy zapewniają produkty wysokiej jakości, następnie oferując je u nas w najlepszej cenie. Są to propozycje bardzo różnorodne, bo wiemy, że jeden styl nie jest uniwersalny.

Dlatego u nas lampy do salonu kupuje się miło i przyjemnie – jak tak wiele stylów i opcji w dobrych cenach do wyboru. Skorzystaj z tego i żyj pięknie!

Koszyk