Kinkiety do sypialni, komfort wypoczynku

Kinkiety do sypialni przede wszystkim kojarzą nam się z lampami, które umieszczone są przy wezgłowiu łóżka. Ich zadaniem jest komfortowe oświetlenie miejsca, w którym wieczorem czytamy książkę lub pracujemy na laptopie. Dosyć często kinkiety do sypialni pełnią rolę dodatkowego oświetlenia, przy którym czujemy się zrelaksowani. Jednak głównym zadaniem lamp tego typu jest stworzenie odpowiedniego nastroju oraz wystarczającej ilości światła, w przypadku gdy są używane do pracy lub czytania, np książki.

Artemide Tolomeo Micro Wall - KinkietArtemide Tolomeo Micro Wall - Kinkiet
Wyprzedaż

Promocje kwiecień


Kinkiety do sypialni w ofercie Boxlab

Bazując na naszych doświadczeniach w sprzedaży lamp, przedstawiamy krojoną, a mówiąc bardziej dokładnie - wyselekcjonowaną ofertę kinkietów do sypialni. Zapewne nie pokrywa ona całości oferty lamp tego typu, natomiast są to najbardziej u nas popularne kinkiety.  Mówiąc inaczej, są to lampy najczęściej wybierane przez naszych klientów. W większości przypadków są to lampy nowoczesne, zgodne z aktualnymi trendami. Mają swoją cenę, ale także formę i odpowiednie walory użytkowe.

Kinkiety do sypialni możemy podzielić na dwa rodzaje.

Pierwsze, to lampy, których zadaniem jest doświetlenie miejsca z jednej strony łóżka. Nie można zapominać o tym, aby ich form, kolorystyka, współgrała z całą sypialnią. Bardzo często tego typu lampy składają się z dwóch elementów świetlnych. Pierwszy daje nam oświetlenie ogólne, którym częściowo możemy doświetlić sypialnię. Drugi, to element związany stricte z doświetleniem miejsca, gdzie czytamy lub pracujemy na laptopie / tablecie. Jest to zazwyczaj mała dioda LED, umieszczona w ozdobnym korpusie i zamocowana na elastycznym wężyku.

Drugi rodzaj kinkietów do sypialni to taki typ lampy, której zadaniem jest oświetlenie całego pomieszczenia. Jest to jednak rzadko stosowane rozwiązanie. Taką funkcję powinna spełniać lampa sufitowa, lub lampa wisząca zamocowana centralnie w sypialni.

Filtruj wg

Cena:

WięcejWięcej

Barwa LED:

Dostępność:

Długość:

Głębokość:

WięcejWięcej

Ilość źródeł światła:

Klasa szczelności:

Kolor:

WięcejWięcej

Kolor abażura / klosza:

Kolor szkła:

Moduł LED:

Możliwość ściemniania:

Średnica:

Szerokość:

WięcejWięcej

Typ trzonka:

Wbudowany włącznik:

Wysokość:

WięcejWięcej

Zasilanie:


Promocje

Moodlight Neptun - Lampa Wisząca

Moodlight Neptun - Lampa Wisząca

1690.00 zł  999.00 zł
41%
Lumisys - szyna trójfazowa - 1 metr

Lumisys - szyna trójfazowa - 1 metr

160.00 zł  109.00 zł
32%
Artemide Tolomeo Micro Wall - Kinkiet

Artemide Tolomeo Micro Wall - Kinkiet

888.00 zł  779.00 zł
12%
  [więcej]
Koszyk