Lampy zewnętrzne słupki – tak funkcjonalność łączy się z designem

Niezależnie od tego, czy posiadasz ogromny czy malutki ogród, czy prowadzą przez niego zawiłe czy krótkie i proste ścieżki, aby korzystanie z tych dobrodziejstw było wygodne i bezpieczne, potrzebne jest dodatkowe oświetlenie. Lampy zewnętrzne słupki to przykład idealnego balansu między funkcjonalnością a designem. Z tym oświetleniem nadasz swojej posesji dodatkowe piękno, poczujesz się bezpieczniej podczas wieczornych spacerów i dodatkowo odstraszysz potencjalnych włamywaczy, bo posesja oświetlona to posesja w ich oczach strzeżona.


Lampy zewnętrzne słupki dopasowane do gustu każdego

Chcemy odpowiadać na potrzeby jak największej liczby klientów, dlatego w tej kategorii zebraliśmy szereg różnorodnych lamp zewnętrznych słupków. Minimalistycznych, a więc prostych w budowie, często geometrycznych oraz klasycznych – o wyglądzie zbliżonym do ulicznych latarń, które szczególnie podobają się klientom o uwielbieniu dla rustykalnych aranżacji. W wielu różnych wysokościach, dzięki czemu znajdziesz tutaj lampę idealną zarówno do prostej powierzchni, do miejsca tuż przy ścieżce ogrodowej, jak i do wzniesienia np. rabaty pełnej kwiatów.

Trwałość materiałów i najwyższa jakość wykonania

Oczywiście wszystkie lampy zewnętrzne słupki, jakie umieściliśmy powyżej to najwyższa jakość wykonania i trwałość, dzięki której oświetlenie bardzo dobrze radzi sobie ze zmiennymi warunkami pogodowymi, charakterystycznymi dla naszego klimatu. Dowodem tej solidności są materiały, z jakich je wykonano – aluminium lub grafit oraz wysoki współczynnik szczelności, cechujący każdą z lamp. Oświetlenie to najczęściej zapewnia jasne, intensywne światło, ale znajdziesz tutaj również kilka modeli, które zapewniają bardziej ciepłe odcienie – o barwie LED z wartością 3000K.

Lampy zewnętrzne słupki w atrakcyjnych cenach

Oferowane przez nas lampy zewnętrzne słupki związane są z różnymi cenami, dlatego wierzymy, że znajdziesz tu oświetlenie dopasowane do Twoich potrzeb niezależnie od tego, jaki budżet chcesz poświęcić na tego rodzaju wyposażenie. Zachęcamy jednak do zakupu więcej niż jednej lampy zewnętrznej słupka – choćby z powodu tego, że w komplecie tworzą one znacznie ładniejszą, profesjonalnie wyglądającą aranżację. A tylko dodatkowo informujemy, że już przy 500 zł wydanych w naszym sklepie oferujemy atrakcyjne rabaty.

Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie chcesz dokonywać zakupu oświetlenia przez Internet, nic straconego – prowadzimy również sklep stacjonarny w Warszawie, przy ul. Puławskiej 326, do którego serdecznie Cię zapraszamy.

Filtruj wg

Cena:

WięcejWięcej

Barwa LED:

Dostępność:

Ilość źródeł światła:

Klasa szczelności:

Kolor:

Średnica:

Szerokość:

Typ trzonka:

Wysokość:

WięcejWięcej

Zasilanie:

Zintegrowany moduł LED:


Promocje

Koszyk