Kinkiety nowoczesne – nastrojowe światło boczne

Już minęły czasy, w których kinkiety kojarzone były przede wszystkim z hotelami i restauracjami. Teraz klienci sięgają po kinkiety nowoczesne, poszukując idealnego oświetlenia do swoich domów – takiego, które będzie funkcjonalne, a przy tym spotęguje stworzoną w danym pomieszczeniu aranżację. I deklarują duże zadowolenie – głównie dzięki ogromnemu wyborowi, jaki im podarowujemy


Szereg różnorodnych kinkietów nowoczesnych

W ofercie naszego sklepu znajdziesz bowiem szereg różnorodnych kinkietów nowoczesnych – bardziej lub mniej minimalistycznych, o różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Nasz katalog zasilają kinkiety nowoczesne z wysięgnikami i włącznikami, z klasycznymi kloszami i w postaci cienkich listew. Emitujące światło z jednego lub kilku źródeł. Jedno- lub kilkuelementowe – niczym mozaika ułożona na ścianie.

Kinkiety nowoczesne to przede wszystkim nastrojowe oświetlenie boczne. Z nimi pomieszczenie bardzo szybko nabiera przytulności i uroku, a przy tym eleganckiego i designerskiego wyglądu. Jest to więc lampa idealna do stworzenia romantycznego klimatu w sypialni, a jednocześnie także ożywienia życia w salonie. Równie dobrze kinkiety nowoczesne sprawdzają się w korytarzykach i przedsionkach – szczególnie zaraz przy lustrze, w którym przeglądamy się przed wyjściem z domu.

Oczywiście wszystkie kinkiety nowoczesne, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu to najlepszej jakości wzornictwo i najwyższej jakości wykonanie. Oparte wyłącznie na solidnych materiałach i przemyślanych projektach. Produkty te pochodzą od wielokrotnie sprawdzonych i docenianych na całym świecie producentów. Zatem raz zakupione kinkiety nowoczesne, służą przez długi czas – dając gwarancję komfortowego, satysfakcjonującego korzystania.

Atrakcyjne rabaty przy większych zakupach

Potrzebujesz więcej niż jednego kinkietu nowoczesnego? To dobrze się składa, bo poza tym, że staramy się utrzymywać pełne stany magazynowe, przy dużych zakupach oferujemy atrakcyjne rabaty – zniżka jest tym większa, im większą ilość produktów zakupisz. Rabaty zaczynają się już od 500 zł wydanych w naszym sklepie!

Kinkiety nowoczesne sprzedajemy zarówno w sklepie internetowym, jak i sklepie stacjonarnym – znajdującym się w Warszawie przy ul. Puławskiej 326. Do naszej lokalnej siedziby zapraszamy wszystkich, a szczególnie tych klientów, którzy z jakiegoś powodu nie przepadają za zakupami on-line.

Filtruj wg

Cena:

WięcejWięcej

Barwa LED:

Dostępność:

Długość:

WięcejWięcej

Głębokość:

WięcejWięcej

Ilość lumenów:

Ilość źródeł światła:

Klasa szczelności:

Kolor:

WięcejWięcej

Kolor abażura / klosza:

Kolor szkła:

Moduł LED:

Możliwość ściemniania:

Średnica:

WięcejWięcej

Szerokość:

WięcejWięcej

Typ trzonka:

Wbudowany włącznik:

Wysokość:

WięcejWięcej

Zasilanie:

Zintegrowany moduł LED:


Promocje

Koszyk