Kinkiety - Lampy i oświetlenie ścienne Warszawa

Oferta kinkietów nowoczesnych i klasycznych

Kinkiety to inaczej nazywane lampy ścienne. Lampy tego rodzaju to oświetlenie, które mocujemy do ściany. Dzięki miejscu, w którym są montowane, pozwalają na uzyskanie ciekawych i różnorodnych efektów świetlnych. Kinkiety są generalnie dodatkowym źródłem światła, służą nam do tego, aby doświetlić salon lub pokój, aby doświetlić twarz, stojąc przed lustrem. Dzięki nim mamy możliwość stworzenia oświetlenia nastrojowego, przy zestawieniu ich z lampami podłogowymi lub stołowymi. Nasza oferta to różnorodne modele lamp ściennych. Proponujemy produkty klasyczne oraz nowoczesne. Pozwala to na dobranie produktu dopasowanego do dowolnego wnętrza. Współczesne kinkiety nie przypominają tych z dawnych lat. Oferujemy nowoczesne lampy, które doskonale można dopasować do stylu każdego mieszkania. Nasze produkty są estetyczne i eleganckie. Będą z całą pewnością stanowiły funkcjonalny oraz ładny element doświetlający oraz dekoracyjny. Jeśli czujesz, że Twoje mieszkanie jest zbyt słabo oświetlone, masz wiele możliwości, jednak to właśnie kinkiet będzie jednym z najlepszych rozwiązań.

 

Promocje kwiecień

Dlaczego zdecydować się na kinkiet?

Mogłoby się wydawać, że jeśli posiada się już w mieszkaniu lampy i żyrandole, taki element jak kinkiet nie jest konieczny. Jednakże warto się na takie oświetlenie zdecydować. Kinkiety są zazwyczaj dodatkiem do głównego źródła światła. W zależności od pomieszczenia, w którym chcemy kinkiet umieścić, takie lampy ścienne mogą służyć nawet jako jedyne oświetlenie. Wszystko zależy od własnych preferencji i charakteru oświetlanego miejsca. Kinkiety idealnie nadadzą się jako dodatkowe źródło światła w salonie, sypialni, łazience lub na przedpokoju. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kinkietów właśnie do tego typu pomieszczeń. Jednakże posiadamy także kinkiety zewnętrzne dla osób zainteresowanych oświetleniem uzupełniającym na zewnątrz mieszkania.

Jak już wspomnieliśmy, kinkiet to funkcjonalność i estetyka. Taki element nigdy nie wychodzi z mody, a dzięki różnym wzorom i modelom kinkiet wpasuje się w styl każdego mieszkania. Funkcja estetyczna kinkietów jest ważna, owszem, aczkolwiek najważniejsze jest dodatkowe doświetlenie pomieszczeń. Nie należy zapominać o tak wrażliwej części ciała jak oczy. Są one narażone na wiele negatywnych czynników, a jednym z najgorszych jest nadwyrężanie wzroku przez wykonywanie różnych czynności w ciemności.

Jeśli lubisz czytać książki wieczorem, zwykłe oświetlenie może nie być wystarczające. Lampa lub żyrandol oświetla cały pokój i nie skupia się przecież na miejscu, w którym czytasz. Dlatego warto umieścić kinkiet nad kanapą w salonie lub łóżkiem w sypialni, aby zapewnić swoim oczom dodatkowe oświetlenie i nie przemęczać ich. Z drugiej strony światło kinkietu nie powinno być mocne, rażące w oczy. Pamiętaj, że w większości przypadków kinkiet działa jako wspomaganie głównego źródła światła.

Kinkiet w kuchni

W kuchni lampy dodatkowe (właśnie takie jak kinkiet) pomogą dodatkowo oświetlić chociażby blat, na którym przygotowuje się posiłki. Takie wspomagające źródło światła uchroni nas przed niebezpiecznymi sytuacjami na przykład podczas krojenia. A w połączeniu z nowoczesnym wystrojem, kinkiet lampa będzie spełniać również ozdobną funkcję. Jeśli w kuchni znajduje się stół, dobrze jest go oświetlić w taki sposób. Nada to specyficznego nastroju, szczególnie podczas romantycznych kolacji.

Zadbaj o nastrój w sypialni

W sypialni lampy są istotnym elementem. Wydaje się, że w sypialni nie jest potrzebne dodatkowe źródło światła - komu potrzebne jest oświetlenie podczas snu? Nic bardziej mylnego. Kinkiety do sypialni znajdą różne zastosowania. Kto przed snem lubi czytać książki, powinien zainteresować się właśnie takim rozwiązaniem. Umieszczenie kinkietu nad łóżkiem sprawi, że podczas lektury dostarczone zostanie dodatkowe oświetlenie. W ten sposób dba się o swój wzrok i komfort czytania. Jeśli w sypialni zapalimy tylko kinkiet, z pewnością zadbamy o nastrój wnętrza, a wiadomo, że w takim pomieszczeniu jak sypialnia nastrój bywa bardzo ważny.

Kinkiet w salonie

Kinkiety do salonu doskonale posłużą jako uzupełniające oświetlenie, dzięki któremu znowu komfortowo przeczytamy książkę lub wykonamy inne czynności, przy których nasz wzrok przez niezbyt dokładne oświetlenie może być narażony na uszkodzenia. Ale kinkiet w salonie posłuży przede wszystkim jako element dekoracyjny. Pokój dzienny jest zazwyczaj sporych rozmiarów, więc symetryczne rozmieszczenie kilku kinkietów nada intymnego charakteru. Salon oświetlony ciepłym, delikatnym światłem kinkietu od razu wyda się bardziej przytulny i gościnny.

Zamontuj kinkiet w łazience

Kinkiet łazienkowy jest niezbędnym elementem w mieszkaniu każdej kobiety. Pomoże on przy makijażu oraz pielęgnacji. Taki kinkiet najlepiej jest zamontować przy lustrze, aby stojąc przed nim, dokładnie widzieć swoją twarz podczas malowania. Doskonałe kinkiety łazienkowe Warszawa znajdują się właśnie w naszym sklepie. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, kinkiety można zamontować dosłownie w każdym pokoju. Na zewnątrz domu również będą bardzo pomocne, szczególnie gdy zamontuje się je nad drzwiami.

Oświetlenie ścienne LED

Interesującym produktem w naszej ofercie jest kinkiet LED. Coraz więcej klientów sięga po tego typu rozwiązania do swoich mieszkań. W przypadku lampy LED warto taką opcję przewidzieć i zaplanować już na etapie tworzenia projektu mieszkania lub konkretnego pomieszczenia. To ważne, aby odpowiednio rozplanować instalację elektryczną, aby móc bez przeszkód zainstalować oświetlenie ledowe.

Jak dobrać kinkiet idealny?

W pierwszej kolejności zastanów się, czy potrzebujesz jednego kinkietu czy kilku. Jeśli chcesz doświetlić konkretne miejsce (biurko, łóżko, blat w kuchni), wybierz jeden. Jeżeli chcesz na przykład nadać intymnego charakteru w salonie lub sypialni, dobrze sprawdzi się kilka kinkietów. Wiadomo, że kinkiety potrafią stanowić estetyczny element dekoracyjny, a ich równe, symetryczne ułożenie może być bardzo przyjemne dla oka.
Liczba kinkietów, jeśli decydujemy się na kilka, zależy oczywiście również od wielkości pokoju. Jeśli jest ono niewielkie, lepiej nie przesadzać ze zbyt gęstym montowaniem kinkietów.

Jeśli chcesz, aby kinkiet był jedynym źródłem światła w pomieszczeniu (na przykład w małej łazience), powinien on być odpowiednio duży, aby móc zapewnić wystarczającą ilość oświetlenia. Dlatego przy wyborze kinkietu podczas remontu lub budowy zastanów się, czy poza kinkietem znajdzie się w danym miejscu jeszcze jedno źródło światła. Ważne jest także to, aby wiedzieć dokładnie jak będzie finalnie wyglądał pokój. Jeśli wiesz, że pomieszczenia są niskie, nie wybieraj lamp wiszących. Lepsze będą te instalowane na ścianie. Na pewno przy wyborze kinkietu najważniejsze są osobiste preferencje, a także charakter pomieszczenia. W naszej ofercie wybór jest tak duży, że niezależnie od potrzeb każdy klient, nawet najbardziej wymagający, znajdzie coś dla siebie. Przy każdym produkcie podane są dane technicznie, z którymi warto się zapoznać przed zakupem lampy.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli interesuje Cię oświetlenie kinkiety Warszawa to właśnie w naszym sklepie na pewno znajdziesz swój wymarzony kinkiet, ale nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami w naszym sklepie. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości. Oprócz kinkietów znajdą się u nas jeszcze lampy techniczne, które można zamontować w garażu. Ponadto posiadamy lampy różnego rodzaju (chociażby plafony) do wszystkich pomieszczeń w mieszkaniach. Tak jak kinkiety, utrzymane są one w eleganckiej, modnej stylistyce i na pewno znajdą uniwersalne zastosowanie w każdym domu.

 
 

Promocje

Koszyk