Boxlab Beta - plafon

Boxlab Beta - plafonBoxlab Beta - plafon
Cena od : 550.00 zł
  • Producent: Boxlab
  • Model: BX-305

Klasa szczelności
IP 20
Wysokość
10 cm
Średnica
Kolor
Barwa LED
3000K - ciepły biały
Zintegrowany moduł LED
Wymienny
Zasilanie
230 V

Lampa sufitowa led Boxlab Beta, to przykład minimalistycznego wzornictwa w oświetleniu. Najprostsza, geometryczna forma koła byał podstawą do jej stworzenia. Proste ścianki - wykonane z metalu lakierowanego proszkowo - umożliwiają zastosowanie tej lampy w pomieszczeniach, gdzie dominują zarówno prostokątne jak i okrągłe detale. Właśnie dzięki temu lampa ta ma tylu zwolenników.

Mniejsze średnice doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach typu holl, czy korytarz. Bardzo dobrze spełnią swoją rolę w małych garderobach lub większych łazienkach. Lamp o średnicach 60 i 80 cm wymagają już dosyć dużej przestrzeni, aby jej nie przytłoczyć.

Lampy - niezależenie od średnicy - mają wysokość 10 cm. Lekko odstają od sufitu, i mierząc je z tej perspektywy ich wysokość to 10,5 cm.

Lampy Boxlab Beta mają wbudowane moduły led, które w razie awarii możemy wymienić. Zasilacze w lampach dostosowane są do ściemniania, przy czym w wersjach 40, 50 i 60 cm ściemnianie odbywa się za pomocą ściemniacza do led (wystarczy zamiast włącznika lampy zamontować ściemniacz). W lampie o średnicy 80 cm zastosowane są zasilacze sterowane systemem Touch Dimm (lub inaczej Push Dimm) - sterowanie odbywa się na zasadzie przycisku dzwonkowego, nie jest potrzebny dodatkowy układ ściemniający. Link do produktu: Beta 80 cm.

W zależności od wielkości lampy, polecamy je do następującej wielkości pomieszczeń:

  • 40 cm - maksymalnie 8-10 m2,
  • 50 cm - pomieszczenie do 15 m2,
  • 60 cm - pomieszczenie 20-25 m2,


Prosimy mieć na uwadze, że "wystarczająca ilość światła" jest wielkością bardzo subiektywną, zależną od gustów i upodobań. Dodatkowo - ciemne meble, ciemna podłoga w pomieszczeniu, ciemne ściany - wymagają zdecydowanie większej ilości światła, niż pokój pomalowany na biało z jasną podłogą.


Koszyk