Box48 X-Pen 35 - reflektor do szyny magnetycznej
Reflektor do systemu Box48 On-Off, czarny, średnica 35 mm, moc 5W
Menu
Pomieszczenia
add removeRodzaje
add removePomieszczenia
add removeRodzaj
add removePomieszczenia
add removeRodzaj
add removePomieszczenia
add removeRodzaj
add removePomieszczenia
add removeRodzaj
add remove| Barwa LED | 3000K - ciepły biały |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Klasa szczelności | IP 20 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 48 V |
| Ilość lumenów | 960 lm |
| Średnica | 4.5 cm |
| Moduł LED | 10W |
| Żródło światła w komplecie | Tak |
Reflektor do systemu Box48 On-Off, czarny, średnica 45 mm, moc 10W
Reflektorek do szyn magnetycznych Box48 X-Pen 45.
Średnica 45 mm
Kolor : czarny.
Moc LED : 10W - 880 lumenów.
Kąt świecenia : 24 stopnie.
Reflektorek możesz ustawić w różnym kierunku względem szyny, w której będzie zainstalowany.
Występuje także w wersji sterowanej pilotem : Box48 lampy magnetyczne sterowane pilotem 2.4G. Możliwa jest zmiana barwy światła oraz sterowanie on/off i ściemnianie.
Reflektor do systemu Box48 On-Off, czarny, średnica 35 mm, moc 5W
Reflektor do systemu Box48 On-Off, czarny, średnica 5.5 cm, moc 15W