Ekran led, zewnętrzny, P4, 768x768 mm - serwisowany od przodu

Ekran led, zewnętrzny, P4, 768x768 mm - serwisowany od przoduEkran led, zewnętrzny, P4, 768x768 mm - serwisowany od przoduEkran led, zewnętrzny, P4, 768x768 mm - serwisowany od przoduEkran led, zewnętrzny, P4, 768x768 mm - serwisowany od przoduEkran led, zewnętrzny, P4, 768x768 mm - serwisowany od przodu
3330.00 zł
  • Producent: Boxlab
  • Model: BX-LED-SCREEN-768


W ofercie posiadamy 8 sztuk zewnętrznych ekranów led P4, do wyświetlania reklam.

Możemy zaoferować je jako zestaw 4 sztuk plus sterownik video, lub zestaw 8 sztuk ze sterownikiem.

Przy wyborze 4 sztuk uzyskasz ekran świetlny (telebim) o wymiarach 3.072 mm x 768 mm.

Przy wyborze 8 sztuk ekran led będzie miał wymiar 6.144 mm x 768 mm.

Grubość modułu wynosi 20 cm, waga jednego nie przekracza 25 kg.

Jeden moduł pobiera maksymalnie 600W - w momencie, gdy cały panel świeci się na biało. W praktyce jednak pobór mocy wynosi poniżej 300W na moduł (przy stosowaniu ciemnego tła i wyświetlaniu jasnych elementów reklamy).

Rozdzielczość ekranu to 4mm. umożliwia to czytelne wyświetlanie reklamy dla osób stojących w odległości już 3 metry od niej. Można więc zainstalować ekran led na niskiej wysokości i w bliskim sąsiedztwie przejść czy chodników. Rozdzielczość ta umożliwia wyświetlanie filmów reklamowych - oczywiście muszą być dostosowane do rozmiaru ekranu. Można też na jednej części wyświetlać filmy (np na połowie), a na drugiej połowie, co jakś czas zmieniać hasła reklamowe. Jest to kwestia skonstruowania konkretnej reklamy.

Ekrany zakupiliśmy na własne potrzeby, jednak okazało się, że są trochę za wysokie i nie mieszczą nam się w oknie sklepu.

Dodatkowo do kompletu załączamy 4 zasilacze wewnętrzne (jako części zamienne) oraz 3 panele led o wymiarach 252mm x128 mm.

Możemy bezproblemowo pomóc w zaprogramowaniu wyświetlanych reklam na telebimie.

Oferta nie zawiera opcji montażu - to już należy przeprowadzić we własnym zakresie.

Możemy tutaj powiedzieć, że umieściliśmy taki panel reklamowy składający się z 4 modułów na naszym budynku w Warszawie. Świetnie się sprawdza, ściąga na siebie uwagę, a my mamy dodatkowych klientów.

Panele serwisowane są od przodu - oznacza to, że można je przykręcić na zewnętrznej ścianie budynku i w razie awarii można je bezproblemowo otworzyć i sprawdzić działanie podzespołów, wymienić wadliwe elementy.

Takie rozwiązanie umożliwia zainstalowanie ekranu w witrynie sklepu, zamiast typowego, statycznego kasetonu, na którym wyświetla się reklama firmy.

Cena dotyczy jednego modułu - czyli 4 moduły to koszt 13.320 złbrutto, koszt 8 modułów to 26.640 zł brutto.

Na działanie modułów udzielamy rocznej gwarancji.

Moduły reklamy zewnętrznej LED mamy dostępne ma naszym magazynie, a na budynku przy ul. Bartyckiej 26 w Warszawie możemy zaprezentować jego działanie

Na zdjęciu pokazany jest ekran składający się z 4 modułów, zawieszony na zewnętrznej ścianie budynku.


Koszyk