Lampy nad obraz – dla jeszcze lepszej ekspozycji sztuki

Co z tego, że obraz jest piękny i prezentuje Twój ulubiony nurt w sztuce, kiedy po zachodzie słońca w zasadzie go nie widać? Standardowe, sufitowe oświetlenie w tym przypadku okazuje się niewystarczające. Obraz wydaje się zaciemniony, a piękne kolory skryte na płótnie nie oddają całej swojej mocy. W takiej sytuacji potrzebujesz lampy nad obraz – profesjonalnego oświetlenia, które padając centralnie na obraz, „wyciągnie” z niego to, co najlepsze.

Nowości kwiecień - Lampy wewnętrzne


Lampy nad obraz do prywatnych i firmowych zastosowań

Lampy nad obraz, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu sprawdzają się zarówno w prywatnym domu lub mieszkaniu, jak i galerii sztuki. Opowiadamy więc na potrzeby klienta indywidualnego i firmowego. Wyposażenie sklepu zróżnicowaliśmy w taki sposób, by każdy znalazł coś dla siebie, dlatego w tej kategorii znajdziesz lampy nad obraz minimalistyczne i retro, jasne i ciemne, metalowe i miedziane. Wszystkie jednak są delikatne i wpasowują się w artystyczny klimat pomieszczenia. Nie przykuwają uwagi na tyle, by odciągać ją od obrazu, a jednocześnie stanowią dodatkowy element dekoracyjny. Nadają całej wystawce profesjonalnego wyglądu.

Tylko trwałe lampy nad obraz, od sprawdzonych producentów

Wszystkie lampy nad obraz, które znajdziesz w naszym sklepie wykonane są trwałych, solidnych materiałów, dzięki czemu cechują się dużą odpornością na uszkodzenia i służą przez lata. Nie dotyka ich korozja. Bardzo dobrze trzymają się ściany, a dzięki podłużnej żarówce oświetlają całą powierzchnię obrazu. Zapewniają naturalne światło, dzięki któremu malunek prezentuje się po zmierzchu tak, jak za dnia – bez zmiany barw i zbędnych cieni. Zasilane standardowym napięciem elektrycznym pobierają niewiele energii i nie wpływają niekorzystne na wysokość rachunków.

Zakup lampy nad obraz to swego rodzaju inwestycja

– w ładniejszy wygląd malunku i tym samym lepsze samopoczucie domowników lub odwiedzających. W naszym sklepie możesz zamówić taką ilość lamp, jaką tylko potrzebujesz. Cały czas staramy się bowiem utrzymywać pełne stany magazynowe. Tylko w skrajnych przypadkach potrzebujemy kilku dodatkowych dni na skompletowanie zamówienia. Standardowo paczka wychodzi z naszego sklepu tego samego lub następnego dnia i dociera do Ciebie w około 72 godzin.

Lampy nad obraz – Warszawa. Sprzedajmy również stacjonarnie

Potrzebujesz doświetlić obraz i podkreślić jego wartość i urok? W Warszawie prowadzimy nasz sklep stacjonarny, dlatego jeśli mieszkasz w stolicy, zapraszamy do naszej siedziby.

 
 

Filtruj wg

Cena:

Barwa LED:

Dostępność:

Długość:

Głębokość:

Ilość lumenów:

Ilość źródeł światła:

Klasa szczelności:

Kolor:

Szerokość:

WięcejWięcej

Typ trzonka:

Wysokość:

Zasilanie:


Promocje

Koszyk