Polecane lampy nad obraz, oświetlenie obrazu, dobra lampa obrazowa

Italux GarrixItalux Garrix

Italux Garrix

292.00 zł

Italux Camila S

Italux Camila S

219.00 zł

Italux Camila M

Italux Camila M

267.00 zł

Italux Camila L

Italux Camila L

401.00 zł


Lampy nad obraz do prywatnych i firmowych zastosowań

Oświetlenie obrazów, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu, sprawdzi się zarówno w prywatnym domu lub mieszkaniu, jak i galerii sztuki. Opowiadamy więc na potrzeby klienta indywidualnego i firmowego. Ofertę oświetleniową sklepu zróżnicowaliśmy w taki sposób, by każdy znalazł coś dla siebie. Jest to powód, dla którego w tej kategorii znajduje się zarówno lampa nad obraz minimalistyczna, jak i retro, jasna i ciemna, metalowa lub miedziana.

Wszystkie lampy obrazowe są delikatne i wpasowują się w artystyczny klimat pomieszczenia. Nie przykuwają uwagi na tyle, by odciągać ją od obrazu, a jednocześnie stanowią dodatkowy element dekoracyjny. Nadają całej wystawce profesjonalnego wyglądu.

Oświetlenie obrazu - lampy od sprawdzonych producentów

Wszystkie produkty, które znajdziesz w naszym sklepie wykonane są z solidnych materiałów, dzięki czemu cechują się dużą odpornością na uszkodzenia i służą przez lata. Nie dotyka ich korozja. Bardzo dobrze trzymają się ściany, a zastosowane jako podświetlenie obrazu, dzięki dobrze dobranemu źródłu światła, oświetlają całą powierzchnię obrazu.

Zapewniają naturalne światło, dzięki któremu malunek prezentuje się po zmierzchu tak, jak za dnia – bez zmiany barw i zbędnych cieni. Zasilane standardowym napięciem elektrycznym lampy obrazowe pobierają niewiele energii i nie wpływają niekorzystne na wysokość rachunków.

Lampa obrazowa bez promieni UV

Promienie UV, czyli ultrafiolet, mają różne właściwości, działające na przedmioty. Jedną z nich jest "wypalanie" barw przy długim ich działaniu. To jest przyczyn, dla której cenne rzeczy nie mogą być wystawione na działanie promieni słonecznych. Oferowane przez nas lampy nad obraz mają zastosowane ledowe źródła światła. Wybierając kinkiet obrazowy pamiętaj, aby nie uszkodził on tego, co ma oświetlać.

Z zasady, dobrze wybrane oświetlenie obrazów nie emituje tych szkodliwych promieni. Jeżeli masz aktualnie w domu lampy obrazowe starego typu, na zwykłe żarówki lub żarówki halogenowe, warto zastanowić się nad ich wymianą. Szczególnie, gdy oświetlenie obrazów dotyczy cennych sztuk.

Podświetlenie obrazu to swego rodzaju inwestycja

– w ładniejszy wygląd rysunku lub zdjęcia i tym samym lepsze samopoczucie domowników lub odwiedzających. Po to aranżujesz cała przestrzeń i wybierasz odpowiadające Tobie obrazy lub zdjęcia do powieszenia na ścianę, aby cieszyło oko przez długi czas. Wybierz kinkiet obrazowy, który jest funkcjonalny, ładny, pasuje wzorem do Twojego wnętrza. Spraw, aby Twoja praca nie poszła na marne. Porządny kinkiet nad obraz, czy też lampa nad obraz, pomoże Tobie w osiądnięciu celu, jakim jest wnętrze cieszące Ciebie przez długie lata.

Kinkiet obrazowy sprzedajmy również stacjonarnie

Potrzebujesz podświetlić obraz i podkreślić jego wartość i urok? Kinkiet nad obraz z naszej oferty to odpowiedź na Twoje potrzeby. A dodatkowo w Warszawie prowadzimy nasz sklep stacjonarny, dlatego jeśli mieszkasz w stolicy, zapraszamy do naszej siedziby na Ursynowie. Kup u nas lampy nad obraz, który spełni Twoje oczekiwania.

Koszyk