Sovana Pendant 45 Cct Black
Lampa wisząca LED, czarny ring, 45 cm, sterowana pilotem, zmiana barwy światła
Menu
Pomieszczenia
add removeRodzaje
add removePomieszczenia
add removeRodzaj
add removePomieszczenia
add removeRodzaj
add removePomieszczenia
add removeRodzaj
add removePomieszczenia
add removeRodzaj
add removeDla tego produktu aktualnie nie oferujemy rabatu w koszyku. Skontaktuj się z nami stacjonarnie..
Sprawdź tę ofertę promocyjną - Cashback
| Barwa LED | Zmienna w zakresie 2700-6500K |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Klasa szczelności | IP 20 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Wysokość | 13 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Ilość lumenów | 4000 lm |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Dostępność | Około 5-10 dni roboczych |
Plafon duży LED 80 cm, biały
Sovana Top 80 Cct White to nowoczesny plafon, który doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu, dodając mu elegancji i funkcjonalności. Ta lampa od renomowanego producenta Azzardo, wyróżnia się minimalistycznym designem. Dzięki wysokości wynoszącej 13 cm, Sovana Top 80 dyskretnie wpisuje się w sufit, nie dominując przestrzeni, a jednocześnie oferując doskonałe oświetlenie.
Plafon jest zasilany napięciem 230 V i wyposażony jest w jedno źródło światła, które emituje imponujące 4000 lumenów. Co więcej, użytkownicy mogą cieszyć się możliwością ściemniania, co pozwala na dopasowanie intensywności światła do potrzeb chwili. Barwa LED jest zmienna w zakresie od ciepłej bieli (2700 K) do chłodnej bieli (6500 K), co daje ogromną elastyczność w tworzeniu odpowiedniej atmosfery w pomieszczeniu.
Wybierając plafon Sovana Top 80 Cct White, inwestujesz nie tylko w elegancki element dekoracyjny, ale także w funkcjonalne oświetlenie o świetnych parametrach. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących zarówno estetykę, jak i praktyczność.
Lampa wisząca LED, czarny ring, 45 cm, sterowana pilotem, zmiana barwy światła
Plafon LED, czarny, 55 cm, zmiana barwy światła, na pilota z funkcją SMART