Boxlab Neutron 2x12W Reflektor Sufitowy LED

Boxlab Neutron 2x12W Reflektor Sufitowy LEDBoxlab Neutron 2x12W Reflektor Sufitowy LEDBoxlab Neutron 2x12W Reflektor Sufitowy LEDBoxlab Neutron 2x12W Reflektor Sufitowy LEDBoxlab Neutron 2x12W Reflektor Sufitowy LEDBoxlab Neutron 2x12W Reflektor Sufitowy LED
579.00 zł
  • Producent: Boxlab
  • Model: BX-200-12-2

Dostępność
24h - na magazynie
Klasa szczelności
IP 20
Wysokość
8 cm
Szerokość
8.5 cm
Długość
18.5 cm
Średnica
8.5 cm
Kolor
Moduł LED
12W
Barwa LED
3000K - ciepły biały
Ilość źródeł światła
2
Ilość lumenów
840 lm
Zintegrowany moduł LED
Wymienny
Zasilanie
230 V

Reflektor LED Boxlab Neutron podwójny – prostota w połączeniu z praktyką. Wyposażony jest w szybki zamiast soczewek, dzięki czemu potrafi rozświetlić duże powierzchnie. Jest to elegancka propozycja do minimalistycznych wnętrz, w których chcemy osiągnąć dobre oświetlenie. Jego atutem jest możliwość skierowania strumienia światła w dowolne miejsce. Dwa, niezależnie od siebie ustawiane elementy z mocnym modułem led. Główkę lampy możemy ustawiać w zakresie 90 stopni, co daje możliwość oświetlenia zarówno podłogi jak i ściany, jeżeli tą lampę zamontujemy jako lampę sufitową. W przypadku montażu jako kinkiet, możemy jej użyć do komfortowego oświetlenia przy łóżku. Korpus lampy możemy przekręcać w zakresie około 350 stopni, co daje nam duże możliwości aranżacyjne. Lampa posiada wbudowane moduły LED, który możemy wymieniać w razie awarii. Kąt rozproszenia światła to 120 stopni, co daje nam możliwość równomiernego doświetlenia pomieszczenia. A dwie główki z ledem o mocy 12W każdy, zapewnią nam komfort na przestrzeni około 10 m2.

Reflektor Boxlab Neutron podwójny świetnie oświetli pomieszczenia komercyjne jak i mieszkalne. Z racji możliwości ustawienia go w dowolną stronę przy jednoczesnym rozproszeniu światła, montując niewielką ilość sztuk łatwo oświetlimy duże pomieszczenie. Z racji dwóch niezależnych źródeł światła możemy oświetlić pomieszczenie mając niewielką ilość wypuszczonych przewodów zasilających w suficie. Zastosowane w nim moduły LED-owe cechuje wysoka precyzja wykonania co przekłada się na długą żywotność produktu. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest oszczędność z racji małego poboru mocy przy dużej ilości dawanego światła.

Lampa wykonana jest z aluminium lakierowanego proszkowo. Każdy z modułów led posiada swój własny zasilacz. W razie awarii jednego z nich lampa nadal będzie oświetlała część pomieszczenia.

Najważniejsze cechy lampy Boxlab Neutron to:

  • wbudowane moduły LED z możliwością wymiany,
  • dwa dostępne warianty kolorystyczne,
  • duża moc świetlna - 2x12W / 2x840 lumenów,
  • możliwość niezależnego kierunkowego oświetlenia,
  • elegancki, minimalistyczny wygląd,
  • szeroki kąt rozproszenia 120°.

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie, gdzie można na żywo przekonać się o walorach użytkowych tej lampy.

Na zamówienie wersja lampy Boxlab Neutron podwójny z możliwością ściemniania (za dodatkową opłatą).


Koszyk