Boxlab Neutron 18W Reflektor Wpuszczany LEDBoxlab Neutron 18W Reflektor Wpuszczany LEDBoxlab Neutron 18W Reflektor Wpuszczany LED

Boxlab Neutron 18W Reflektor Wpuszczany LED

329 zł

Dostępność
Natychmiast - na magazynie
Klasa szczelności
IP 20
Wysokość
4.5 cm
Średnica
12 cm
Kolor
Biały
Moduł LED
18W / 1260lm
Barwa LED
3000K - ciepły biały
Zintegrowany moduł LED
Wymienny
Zasilanie
230 V
Szt. :
Opis produktu

Reflektor Boxlab Neutron 18W to największy w serii BX reflektor. Jego moc to 18W co daje aż 1260 lumenów. Jest to świetne rozwiązanie jeśli chcemy rozświetlić dużą powierzchnię stosując przy tym jak najmniejszą ilość punktów świetlnych. Oczywiście nie tracąc przy tym praktyczności płynącej z tytułu możliwości ustawienia kierunku światła. Dzięki możliwości obrotu jej o 350° oraz pochylenia o 90° reflektorek daje nam duże możliwości aranżacyjne. Wbudowany moduł LED-owy możemy wymieniać w razie awarii. Dzięki zamontowanej szybce zamiast soczewki światło zostaje równomiernie rozproszone.

Lampa świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach komercyjnych jak i mieszkalnych. Ustawiając go w dowolnym kierunku przy jednoczesnym rozproszeniu światła, stosując niewielką ilość sztuk, będziemy mogli łatwo oświetlić całe pomieszczenie. Jego ogromną zaletą jest mały rozmiar. Jest minimalnie większy od swojego brata (12cm średnicy), ale to i tak bardzo mało przy takiej ilości dawanego światła. Dostępny w uniwersalnym białym kolorze. Użyte do jego produkcji moduły LED cechuje wysoka precyzja wykonania, a co za tym idzie, długa żywotność produktu.

Najważniejsze cechy lampy Boxlab Neutron 18W to:

  • wbudowany mocny moduł LED i możliwość jego wymiany,
  • dostępny w uniwersalnym białym kolorze,
  • bardzo duża moc świetlna - 18W / 1260 lumenów,
  • możliwość skierowania światła w wybranym kierunku,
  • minimalistyczny wygląd, elegancka forma.
Koszyk