Boxlab Star 12W Reflektor Sufitowy LEDBoxlab Star 12W Reflektor Sufitowy LEDBoxlab Star 12W Reflektor Sufitowy LEDBoxlab Star 12W Reflektor Sufitowy LED

Boxlab Star 12W Reflektor Sufitowy LED

329 zł

Dostępność
Natychmiast - na magazynie
Klasa szczelności
IP 20
Wysokość
13.5 cm
Szerokość
2.5 cm
Długość
11.5 cm
Kolor
Biały
Moduł LED
12W / 840lm
Barwa LED
3000K - ciepły biały
Zintegrowany moduł LED
Wymienny
Zasilanie
230 V
Szt. :
Opis produktu

Reflektor LED Boxlab Star – nowatorski design w połączeniu z praktyką. Jest to elegancka propozycja do minimalistycznych wnętrz, w których chcemy osiągnąć dobre oświetlenie. Jego atutem jest możliwość regulacji kierunku strumienia światła. Główkę lampy możemy ustawiać w zakresie 180 stopni, co daje możliwość oświetlenia zarówno podłogi jak i ściany. W przypadku montażu jako kinkiet, możemy jej użyć do komfortowego oświetlenia przy łóżku. Lampa posiada wbudowany moduł LED, który możemy wymieniać w razie awarii. Kąt rozproszenia światła to 60 stopni.

Reflektor świetnie oświetli pomieszczenia komercyjne jak i mieszkalne. Z racji możliwości ustawienia go w dowolną stronę, montując niewielką ilość sztuk łatwo oświetlimy całe pomieszczenie. Zastosowane w nim moduły LED-owe cechuje wysoka precyzja wykonania co przekłada się na długą żywotność produktu. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest oszczędność z racji małego poboru mocy przy dużej ilości dawanego światła.

Najważniejsze cechy lampy Boxlab Star to:

  • wbudowany moduł LED z możliwością wymiany,
  • dostępny w uniwersalnym białym kolorze,
  • duża moc świetlna - 12W / 840 lumenów,
  • możliwość kierunkowego oświetlenia
  • elegancki, minimalistyczny wygląd,
  • szeroki kąt rozproszenia 60°.
Koszyk