Lampy do łazienki

Od kiedy prowadzimy sprzedaż lamp, spotykamy się z problemem doboru lamp do łazienki. Wynika to z przeświadczenia wielu osób, nie tylko elektryków starej daty, że tego typu lampy muszą być jakieś specjalne, jakieś inaczej wykonane, bo zardzewieją, bo chrom odpadnie. Nie za bardzo rozumiemy skąd te przekonania. Przecież łazienka to nie sauna, to pomieszczenie, gdzie z powodzeniem możemy używać ogólnie dostępnych lamp. Oczywiście są miejsca wydzielone, gdzie jet wręcz wymóg stosowania lamp szczelnych i wodoodpornych, ale generalnie łazienka to pomieszczenie, gdzie zwykłe lampy też mają rację bytu.

To jest ich najważniejsza cecha - z punktu widzenia użytkownika. Musimy mieć wydzieloną strefę przy lustrze, i tam najlepiej jest zastosować kinkiet do jego oświetlenia, umieszczony nad. Czasami spotykamy dwa kinkiety umieszczone po dwóch stronach lustra. Tego typu rozwiązanie także jest dobre, aczkolwiek znalezienie na rynku lamp, które dobrze doświetlą twarz z boku, a nie od góry, jest dosyć dużym wyzwaniem. Tutaj dochodzimy właśnie do stref, gdzie jest wymagana większa szczelność lamp. Otóż, jeżeli lampy do łazienki umieścimy w strefie wanny lub w strefie prysznica, to tam obowiązkowo muszą to być produkty z certyfikowanym, wysokim stopniem ochrony IP. Najlepiej, gdyby były to produkty z IP 65. Gwarantuje to wysokie bezpieczeństwo użytkowania lamp i brak możliwości porażenia prądem elektrycznym. W pozostałych częściach pomieszczenia możemy z powodzeniem stosować lampy ogólnego przeznaczenia.

 

Promocje marzec


Bogata oferta lamp do łazienki

Lampy łazienkowe to rzecz, którą sporo osób wybiera na samym końcu. Warto jednak już na etapie planowania prac remontowanych dokładnie rozplanować, gdzie umieścimy różne lampy, halogeny i kinkiety. Łazienka to miejsce, w którym odpowiednia jasność i kilka źródeł światła pełnią szczególnie istotną rolę. Dzięki nim, będziemy mogli komfortowo wykonywać wszystkie czynności pielęgnacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że lampy to idealny element wystroju, który potrafi stworzyć wyjątkowy klimat w łazience, optycznie ją powiększyć i nie tylko. Wybierając lampy, warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, czy łazienka posiada okno czy też nie. W zależności od tego czynnika zdecydujmy się na lampy o większej lub mniejszej mocy. Nie bez znaczenia pozostaje również barwa światła - tutaj możemy wybierać spośród kolorów ciepłych lub chłodnych. Kinkiety montowane nad umywalką i wanną powinny charakteryzować się odpowiednią klasą szczelności. Jeśli chodzi o pozostałe oświetlenie w łazience, to możemy używać nawet ogólnie dostępnych lamp. BoxLab stara się spełniać potrzeby wszystkich Klientów, dlatego też dbamy by każda osoba, bez względu na to, jaki styl wnętrza preferuje, mogła zakupić u nas wymarzone lampy do łazienki. W naszym sklepie zakupisz zarówno plafony, żyrandole i lampy wiszące do łazienek. Pamiętaj również o wszelkich ocznych źródłach światła, takich jak kinkiety, halogeny i nie tylko. Oferujemy różne opcje, jeśli chodzi o moc, klasę szczelności, ilość źródeł światła itp. Oczywiście istotnym wyznacznikiem jest tu również wzornictwo. W asortymencie znajdziesz zarówno designerskie lampy łazienkowe, jak i lampy oraz nowoczesne żyrandole. Bez względu na to, czy urządziłeś to pomieszczenie z przepychem, czy też zachowując umiar i stosując się do zasady minimalizmu, Boxlab jest w stanie zaproponować Ci takie oświetlenie, które idealnie uzupełni wnętrze Twojej łazienki. Wprowadź odpowiedni nastrój i zadbaj o kwestię funkcjonalności - z lampami z naszego sklepu będzie to niezwykle proste!

Promocje

Artemide Tolomeo Micro Wall - Kinkiet

Artemide Tolomeo Micro Wall - Kinkiet

888.00 zł  779.00 zł
12%
Lumisys - szyna trójfazowa - 1 metr

Lumisys - szyna trójfazowa - 1 metr

160.00 zł  109.00 zł
32%
Moodlight Neptun - Lampa Wisząca

Moodlight Neptun - Lampa Wisząca

1690.00 zł  999.00 zł
41%
  [więcej]

Producenci

Koszyk