Lampy na taras, oświetlenie tarasu. Zainwestuj w dobre oświetlenie led tarasu.

Argon Gaston KN

Argon Gaston KN

429.00 zł


Jakie lampy na taras?

Bardzo popularne lampy tarasowe to takie, które są niezależne od zasilania napięciem sieciowym. Aktualnie ograniczenie ich stosowania wynika z małej mocy akumulatorów stosowanych do zasilania źródeł światła. Lampy na taras na baterie, bo o nich mowa, umożliwiają ich ustawienie w praktycznie dowolnym miejscu.

Są to zazwyczaj lampy na taras stojące, które możemy postawić na stoliku, na płytkach czy panelach drewnianych. Możemy ich używać także jako latarenki powieszone na ścianie lub na czymkolwiek innym. Aktualnie, najbardziej popularne lampy tarasowe na baterie są ładowane ładowarkami wyposażonymi w wyjście USB.

Standard ten umożliwia więc stosowanie tego rodzaju oświetlenia na taras nie tylko w okolicach domu, ale też na campingu czy w leśnej głuszy nad jeziorem.

Lampy na taras w wersji specjalnej.

W naszej ofercie pojawiają się lampy, które są dedykowane specjalnie do użycia w tym miejscu. Najbardziej chodzi o lampy tarasowe stojące, które nie są na stałe montowane do podłoża. Zapewniają dużą ilość światła, ponieważ są zasilane napięciem sieciowy,=m. Nie ma więc ograniczeń mocy lampy, czy też nie musimy iść na kompromis pomiędzy czasem działania a ilością oświetlenia. Oświetlenie tarasu z wykorzystaniem tego rozwiązania sprawdzi się praktycznie wszędzie. Należy jedynie zadbać o odpowiednio długie kable zasilająca. A w przypadku, gdyż nie są wystarczające, z pomocą przyjdą nam przedłużacze do zastosowań na zewnątrz.

Jakie oświetlenie tarasu proponujemy?

Polecane przez nas lampy led na taras, to :

  • Norlys Asker - świetny, prosty kinkiet, z możliwością świecenia w dół lub w górę i w dół
  • Redlux Lizzi - proste lampki na taras ścienne w kształcie walca, do montażu np na słupach.
  • Redlux Bosanova - lampa na taras, której nie trzeba przykręcać na stałe do podłoża. Możemy więc ją postawić w miejscu, które akurat w danym momencie będzie najbardziej odpowiednie.

Lampy na taras mogą zawierać zintegrowane źródło światła, lub mogą być zaprojektowane do użycia wymiennych żarówek. Tak, czy inaczej, są to lampy led na taras, ponieważ technologia wymiennych żarówek to też led, czyli świecące diody.

Energooszczędne oświetlenie led tarasu.

Praktycznie każda lampa z naszej oferty jest produktem energooszczędnym. Lampa tarasowa led, bo o takiej mówimy, zaoszczędzi zużycie energii, będzie emitować małą ilość ciepła. Z powodzeniem można ją powiesić / zamontować na elementach drewnianych.

Lampki na taras zapewnią Ci komfort jego użytkowania w pochmurne dni oraz każdego wieczoru i w nocy. Dlatego uważamy, że warto zainwestować w dobre oświetlenie tarasu. Odwdzięczy się ono w postaci poprawy komfortu korzystania z tej przestrzeni. A swoją drogą oświetlenie na taras nie musi kosztować wyjątkowo dużo. W porównaniu do wartości całego mieszkania budżet na lampy tarasowe okaże się bardzo mały.

Lampy tarasowe w ofercie Boxlab.

Wydaje się nam, że oświetlenie tarasu wiąże się z koniecznością zakupu po prostu dobrych produktów. W zależności od upodobań, możemy zastosować kameralne lampki na taras wpuszczane w sufit lub w podłogę. Jeżeli lubimy większą ilość światła, należy wybrać dobre kinkiety na taras i uzupełnić całość o lampki stojące. Dobre oświetlenie tarasu i dobrze zaprojektowane, umożliwi nam pełne korzystanie z jego zalet.

Koszyk