Oświetlenie szynowe i szynoprzewody

Oświetlenie szynowe z zastosowaniem niezależnych szynoprzewodów, potrafi rozwiązać bardzo wiele problemów związanych z optymalnym oświetleniem wnętrza. Aktualnie jest to najnowszy trend w oświetleniu mieszkań i domów. Szyny sufitowe to genialne, proste i uniwersalne rozwiązanie oświetleniowe. Często zastanawiamy się nad tym, dlaczego dane lampy zostały zainstalowane w danym miejscu lub też dokonujemy zmiany aranżacji pomieszczenia i okazuje się, że wyprowadzenie przewodów na suficie całkowicie nam nie odpowiada. Albo prowadzimy galerię, której aranżacja lub wielkość wystawionych prac co jakiś czas ulega zmianie. I to są właśnie główne powody zastosowania oświetlenia szynowego w otaczającej nas rzeczywistości. Jednym z prozaicznych powodów podjęcia decyzji o zainstalowaniu szyn sufitowych w domu mieszkalnym, są skosy na poddaszach, które praktycznie uniemożliwiają wykorzystanie typowych rozwiązań oświetleniowych (czyli plafonów lub lamp wiszących). Ze względu na to, system szynowy, w którego skład wchodzą szynoprzewody oraz reflektory do szyn, stają się świetną alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia.

AQForm 2000 P20 Track - Reflektor Do Szynoprzewodu 3F

402 zł
Reflektor do szynoprzewodu 3F AQForm 2000 P20 Track .Kup teraz

AQForm 2000 P30 Track - Reflektor Do Szynoprzewodu 3F

426 zł
Reflektor do szynoprzewodu 3F AQForm 2000 P30 Track .Kup teraz

AQForm Ceres 111x1 Track - Reflektor Do Szynoprzewodu 3F

331 zł
Reflektor do szynoprzewodu 3F AQForm Ceres 111x1 Track .Kup teraz

AQForm Glob 111x1 Track - Reflektor Do Szynoprzewodu 3F

727 zł
Reflektor do szynoprzewodu 3F AQForm Glob 111x1 Track .Kup teraz

AQForm Glob 111x2 Track - Reflektor Do Szynoprzewodu 3F

1.241 zł
Reflektor do szynoprzewodu 3F AQForm Glob 111x2 Track .Kup teraz

AQForm Petpot Mini LED Track - Reflektor Do Szynoprzewodu 3F

543 zł
Reflektor do szynoprzewodu 3F AQForm Petpot Mini LED Track . Do wyboru trzy kąty świecenia: 20 stopni 34 stopni 36 stopniKup teraz

AQForm Petpot Track - Reflektor Do Szynoprzewodu 3F

287 zł
Reflektor do szynoprzewodu 3F AQForm Petpot Track .Kup teraz

AQForm Rotto LED Track - Reflektor Do Szynoprzewodu 3F

713 zł
Reflektor do szynoprzewodu 3F AQForm Rotto LED Track .Kup teraz

AQForm Rotto Track - Reflektor Do Szynoprzewodu 3F

437 zł
Reflektor do szynoprzewodu 3F AQForm Rotto Track .Kup teraz

Oświetlenie szynowe w Twoim domu

Poszukując uniwersalnych rozwiązań, które świetnie sprawdzają się w mieszkaniach oraz nie są skomplikowane w montażu, bardzo praktycznym wyborem będą właśnie systemy szynowe i szynoprzewody. Dzięki nim można zainstalować oświetlenie LED bez podłączania dodatkowych przewodów doprowadzić światło tam, gdzie nie sięgają kable zasilające. W sytuacjach, gdy chcemy oświetlić długi korytarz, który nie posiada naturalnego źródła światła lub też doświetlić kuchnię czy garderobę, do pomocy mamy właśnie tego typu rozwiązanie. Jego idea polega na tym, że w szynę, która doprowadza zasilanie do lamp, możemy w dowolnym miejscu samodzielnie dołączyć reflektory lub nawet lampę wiszącą, bez ingerencji elektryka. Musimy jednak pamiętać, że lampy takie muszą być specjalnie przygotowane do montażu w szynie. Możemy również zmienić położenie oprawy, przesuwając je nawet o parę centymetrów w bok lub zmienić kierunek padania światła. Tego typu możliwości zapewnia właśnie system szynowy, dzięki któremu można skutecznie, a za razem nowocześnie doświetlić wybrane powierzchnie oraz całe pomieszczenia.

Duża ekspozycja lamp do szyn

Zapraszamy do naszego sklepu oferującego oświetlenie szynowe, w którym można nie tylko zobaczyć wybrane modele lamp, ale także porozmawiać z naszymi doradcami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w doborze oświetlenia. Pomogą oni wybrać odpowiednie oświetlenie wewnętrzne, rozwieją wątpliwości naszych klientów, którzy pragną zasięgnąć profesjonalnej porady na temat oświetlenia sufitowego. Pragniemy zaznaczyć, że na naszej ekspozycji mogą Państwo zobaczyć ponad 30 modeli reflektorów, które przeznaczone są właśnie do montażu w systemie oświetlenia szynowego. Na naszym magazynie staramy się mieć zawsze dostępne najbardziej popularne wersje lamp, a także szynoprzewody w kolorze czarnym oraz białym. Dodatkowo oczywiście oferujemy akcesoria do szyn, czyli łączniki i elementy zasilające.

Oświetlenie szynowe w Warszawie

Nasz sklep prowadzi sprzedaż zarówno on-line, jak również stacjonarną. Sklep z oświetleniem w Warszawie, przy ul. Puławskiej 326 zaprasza do zakupów. Wyjaśnimy dręczące Państwa pytania, odpowiemy na niejasności, wytłumaczymy działanie szyn i sposoby ich montażu.

Filtruj wg

Cena:

Barwa LED:

Dostępność:

Długość:

Głębokość:

Ilość źródeł światła:

Klasa szczelności:

Kolor:

Moduł LED:

Średnica:

Szerokość:

WięcejWięcej

Typ trzonka:

Wysokość:

WięcejWięcej

Zasilanie:

Zintegrowany moduł LED:


Producenci

Koszyk