Oświetlenie szynowe i szynoprzewody

Oświetlenie szynowe z zastosowaniem niezależnych szynoprzewodów, potrafi rozwiązać bardzo wiele problemów związanych z optymalnym oświetleniem wnętrza. Aktualnie jest to najnowszy trend w oświetleniu mieszkań i domów.

Szyny sufitowe to genialne, proste i uniwersalne rozwiązanie oświetleniowe. Często zastanawiamy się nad tym, dlaczego dane lampy zostały zainstalowane w danym miejscu lub też dokonujemy zmiany aranżacji pomieszczenia i okazuje się, że wyprowadzenie przewodów na suficie całkowicie nam nie odpowiada. Albo prowadzimy galerię, której aranżacja lub wielkość wystawionych prac co jakiś czas ulega zmianie. I to są właśnie główne powody zastosowania oświetlenia szynowego w otaczającej nas rzeczywistości.

Jednym z prozaicznych powodów podjęcia decyzji o zainstalowaniu szyn sufitowych w domu mieszkalnym, są skosy na poddaszach, które praktycznie uniemożliwiają wykorzystanie typowych rozwiązań oświetleniowych (czyli plafonów lub lamp wiszących). Ze względu na to, system szynowy, w którego skład wchodzą szynoprzewody oraz reflektory do szyn, stają się świetną alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia.

Promocje kwiecień


Oświetlenie szynowe w Twoim domu

Poszukując uniwersalnych rozwiązań, które świetnie sprawdzają się w mieszkaniach oraz nie są skomplikowane w montażu, bardzo praktycznym wyborem będą właśnie systemy szynowe i szynoprzewody. Dzięki nim można zainstalować oświetlenie LED bez podłączania dodatkowych przewodów doprowadzić światło tam, gdzie nie sięgają kable zasilające. W sytuacjach, gdy chcemy oświetlić długi korytarz, który nie posiada naturalnego źródła światła lub też doświetlić kuchnię czy garderobę, do pomocy mamy właśnie tego typu rozwiązanie. Jego idea polega na tym, że w szynę, która doprowadza zasilanie do lamp, możemy w dowolnym miejscu samodzielnie dołączyć reflektory lub nawet lampę wiszącą, bez ingerencji elektryka. Musimy jednak pamiętać, że lampy takie muszą być specjalnie przygotowane do montażu w szynie. Możemy również zmienić położenie oprawy, przesuwając je nawet o parę centymetrów w bok lub zmienić kierunek padania światła. Tego typu możliwości zapewnia właśnie system szynowy, dzięki któremu można skutecznie, a za razem nowocześnie doświetlić wybrane powierzchnie oraz całe pomieszczenia.

Duża ekspozycja lamp do szyn

Zapraszamy do naszego sklepu oferującego oświetlenie szynowe, w którym można nie tylko zobaczyć wybrane modele lamp, ale także porozmawiać z naszymi doradcami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w doborze oświetlenia. Pomogą oni wybrać odpowiednie oświetlenie wewnętrzne, rozwieją wątpliwości naszych klientów, którzy pragną zasięgnąć profesjonalnej porady na temat oświetlenia sufitowego. Pragniemy zaznaczyć, że na naszej ekspozycji mogą Państwo zobaczyć ponad 30 modeli reflektorów, które przeznaczone są właśnie do montażu w systemie oświetlenia szynowego. Na naszym magazynie staramy się mieć zawsze dostępne najbardziej popularne wersje lamp, a także szynoprzewody w kolorze czarnym oraz białym. Dodatkowo oczywiście oferujemy akcesoria do szyn, czyli łączniki i elementy zasilające.

Oświetlenie szynowe w Warszawie

Nasz sklep prowadzi sprzedaż zarówno on-line, jak również stacjonarną. Sklep z oświetleniem w Warszawie, przy ul. Puławskiej 326 zaprasza do zakupów. Wyjaśnimy dręczące Państwa pytania, odpowiemy na niejasności, wytłumaczymy działanie szyn i sposoby ich montażu.

Filtruj wg

Cena:

WięcejWięcej

Barwa LED:

Dostępność:

Długość:

Głębokość:

Ilość źródeł światła:

Klasa szczelności:

Kolor:

Moduł LED:

Średnica:

Szerokość:

WięcejWięcej

Typ trzonka:

Wysokość:

WięcejWięcej

Zasilanie:

Zintegrowany moduł LED:


Promocje

Koszyk