Żyrandol kryształowy, żyrandole z kryształkami


Żyrandol kryształowy – do każdego wnętrza

Kryształowe żyrandole najczęściej goszczą w salonach naszych klientów. Są tam niewątpliwą ozdobą, zwracającą na siebie uwagę. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zamontować je w sypialni lub jadalni. Wszystko zależy od Twojego gustu. My tylko oddajemy w Twoje ręce żyrandol z kryształkami – zróżnicowany zarówno pod względem wyglądu, jak i ceny. Abyś mógł spełnić swoje marzenie o ekskluzywnej aranżacji wnętrz niezależnie od posiadanego budżetu. Z naszego punktu widzenia lampy te mogą być stosowane w różnych pomieszczeniach, włączając w to nawet łazienki. Pod warunkiem, że pasują stylem do konkretnego wnętrza i go nie przytłaczają. Jeśli więc jesteś fanem kryształków, lub po prostu je lubisz, to wybierając je z naszej oferty, możesz wyposażyć sypialnie, salon czy też hol wejściowy.

Patrząc na nasze dotychczasowe projekty, żyrandole kryształowe odnajdują się najlepiej w na dużych klatach schodowych, gdzie mając dużo przestrzeni są widoczne w pełnej krasie. Jego zastosowanie nad stołem też jest dobrym pomysłem pod warunkiem, że będzie to lampa która swoimi wymiarami nie będzie większa niż stół, nad którym zostanie zainstalowana. Żyrandole z kryształkami będą pięknie wyglądały w salonie, pod warunkiem, że salon będzie odpowiednio wysoki i przestronny. Jednym słowem żyrandole z kryształami wymagają dużych przestrzeni, aby prezentowały się okazale i elegancko.

Oferujemy żyrandole kryształowe nowoczesne i klasyczne.

O różnym stopniu rozbudowania, długości, z kloszami lub bez. W ciemnych i jasnych wariantach kolorystycznych. I wszystkie wykonane z certyfikowanych materiałów oraz malowane w tak trwały sposób, że służą przez długie lata w niezmienionym stanie. Dzięki stosowaniu żarówek ledowych, jako źródła światła, nie pobierają dużej ilości prądu, a więc nie wpływają niekorzystne na wysokość rachunków za energię elektryczną.

Wybierz z naszej kolekcji taką lampę, jaka pasuje do Twojej koncepcji. Nie bój się zastosować klasycznej lampy w nowoczesnym wnętrzu. Bardzo często przełamanie stylu wpływa korzystnie na całość, a taki żyrandol kryształowy, który kojarzy nam się jednak z klasyką, jest doskonałym przykładem idealnego wpasowania się w nowoczesne wnętrza.

Żyrandole z kryształkami – duża dostępność i atrakcyjne ceny

Kryształowy żyrandol to jeden z naszych najbardziej prestiżowych produktów. Może on wiązać się z ograniczoną dostępnością, jednak w maksymalnie kilkanaście dni od złożenia zamówienia ściągniemy go do swojego magazynu, a następnie wyślemy do Ciebie – profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony. Obawiasz się zakupu przez Internet? Zapraszamy więc do Warszawy – tam prowadzimy nasz stacjonarny sklep oświetleniowy. Jeśli jeszcze nie jesteś pewien co do tego, jaki żyrandol z kryształkami kupić, jaki będzie najlepiej pasował do Twojego wnętrza, może uda nam się co nieco doradzić.

Aktualnie stawiamy na wysokiej jakości żyrandole z kryształami. Warto tutaj nadmienić, że w większości przypadków te "kryształy" to jest odpowiednio szlifowane szkło, które załamując światło rozprasza je w kolory tęczy. Jeśli rzeczywiście szukasz kryształów w lampach, to przygotuj się na wydatek rzędu wielu tysięcy złotych. Taki jest bowiem rzeczywisty koszt, który musisz zaakaceptować kupując żyrandole kryształowe.

Jak czyścić żyrandol z kryształami?

Wielu klientów stoi przed dylematem, gdy musi podjąć decyzję o zakupie lampy z dekoracyjnymi kryształkami. Jedno z powtarzających się pytań brzmi - przecież się zakurzy, jak mamy to czyścić? Czy trzeba każdy element zdjąć i oddzielnie go doprowadzić do czystości?

Jeśli tak miałoby wyglądać życie z takim żyrandolem, to byłoby ono straszną udręką. Na szczęście jest prosta metoda pozwalająca na usunięcie kurzu. Wystarczy taki kryształowy żyrandol spryskać specjalnym płynem do mycia kryształów, aby pozbyć się w szybki i bezpieczny sposób tego typu zabrudzeń. Preparat wygląda jak płyn do mycia szyb, jednakże jest przeznaczony specjalnie do przedmiotów kryształowych. Dostępny jest w marketach lub w internecie.

Polecamy ten sposób na pozbycie się kurzu. Działa to nie tylko na kryształowe żyrandole, ale także na lampy wykonane z przezroczystego szkła. Oczywiście trzeba - przed użyciem - zapoznać się z instrukcją stosowania.

Podaruj swoim wnętrzom odrobinę pożądanego luksusu i dokonaj niezwykle wygodnego i szybkiego zakupu – z Boxlab, profesjonalnym sklepem oświetleniowym.

Koszyk