Żyrandol kryształowy – podaruj wnętrzom swojego domu odrobinę luksusu

Kiedy myślisz o żyrandolu kryształowym, co masz przed oczami? Teatr czy muzeum? Jest to dobre skojarzenie, bo żyrandole kryształowe to właśnie ekskluzywny rodzaj oświetlenia. Jednak od wielu lat dedykowany jest nie tylko luksusowym ośrodkom kulturowym, lecz również mieszkaniom i domom z lokatorami o uwielbieniu do klasycznych aranżacji wnętrz. Żyrandol kryształowy to piękny element wystroju, złożony najczęściej z metalowej podstawy i przyczepionych do niej, licznych kryształów. Elementy te są gwarancją nie tylko mocnego źródła światła, ale również atrakcyjnego połysku, który nadaje całemu pomieszczeniu wyjątkowy klimat.

Nowości kwiecień - Lampy wewnętrzne


Żyrandol kryształowy – do salonu, sypialni, jadalni

Żyrandol kryształowy najczęściej gości w salonach naszych klientów. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zamontować go w sypialni lub jadalni. Wszystko zależy od Twojego gustu. My tylko oddajemy w Twoje ręce szereg żyrandoli – zróżnicowanych zarówno pod względem wyglądu, jak i ceny. Abyś mógł spełnić swoje marzenie o ekskluzywnej aranżacji wnętrz niezależnie od posiadanego budżetu.

Oferujemy żyrandole kryształowe nowoczesne i klasyczne.

O różnym stopniu rozbudowania, długości, z kloszami lub bez. W ciemnych i jasnych wariantach kolorystycznych. I wszystkie wykonane z certyfikowanych materiałów oraz malowane w tak trwały sposób, że służą przez długie lata w niezmienionym stanie. Dzięki standardowemu napięciu zasilania nie pobierają dużej ilości prądu, a więc nie wpływają niekorzystne na wysokość rachunków.

Żyrandol kryształowy – duża dostępność i atrakcyjne rabaty

Żyrandol kryształowy to jeden z naszych najbardziej prestiżowych produktów. Może on wiązać się z ograniczoną dostępnością, jednak w maksymalnie kilkanaście dni od złożenia zamówienia ściągniemy go do swojego magazynu, a następnie wyślemy do Ciebie – profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony. Obawiasz się zakupu żyrandola kryształowego przez Internet? Zapraszamy więc do Warszawy – tam prowadzimy nasz stacjonarny sklep oświetleniowy. Jeśli jeszcze nie jesteś pewien co do zakupu danego żyrandola kryształowego, może uda nam się co nieco doradzić.

Podaruj swoim wnętrzom odrobinę pożądanego luksusu i dokonaj niezwykle wygodnego i szybkiego zakupu – z BoxLab, profesjonalnym sklepem oświetleniowym.

Filtruj wg

Cena:

WięcejWięcej

Barwa LED:

Dostępność:

Długość:

WięcejWięcej

Głębokość:

Ilość źródeł światła:

WięcejWięcej

Klasa szczelności:

Kolor:

Kolor abażura / klosza:

Kolor szkła:

Moduł LED:

Możliwość ściemniania:

Średnica:

WięcejWięcej

Szerokość:

WięcejWięcej

Typ trzonka:

Wysokość:

WięcejWięcej

Zasilanie:


Promocje

Koszyk