Paski led - dla domu, biur, hoteliPaski led w

Pasek led to nieodłączny element oświetlenia nowoczesnego mieszkania, biura czy restauracji. Ekskluzywne powierzchnie handlowe bazują na paskach ledowych. Dzięki nim można efektownie oświetlić praktycznie każde wnętrze, oszczędzając przy tym mnóstwo pieniędzy na kosztach energii elektrycznej.  Dodatkowo, same paski led nie są drogie, więc koszty zakupu nawet 10 metrów są niskie. Paski led w połączeniu z nowoczesnymi systemami sterowania pomogą Ci doświetlić zarówno salon, jak i sypialnię, kuchnię oraz łazienkę.

Nie wiesz, jaki pasek led masz zastosować w swoim mieszkaniu? Nie bój się nas zapytać! Nie ulegnij pokusie przebicia się przez gąszcz różnych wersji i parametrów technicznych. To tylko utrudnienie w Twoim dążeniu do osiągnięcia celu. Z naszego punktu widzenia liczy się efekt końcowy, a nie udowadnianie wyższości rozwiązania A nad rozwiązaniem B. Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się efektem oświetlenia, który zapewnią Ci nasze dobre paski led.

Promocje marzec


Jaki pasek led wybrać i dlaczego?

Odpowiedź jest prosta - technologia LED rozwija się w szybkim tempie, co kilka miesięcy, czy nawet tygodni, pojawiają się nowe i coraz lepsze rozwiązania. Dlatego na rynku jest taka mnogość technicznych rozwiązań stosowanych w oświetleniu. Paski led są tego najlepszym przykładem. W tej kategorii pojawiało się bardzo dużo pomysłów na elementy świetlne, którymi są diody led. Aktualnie, najbardziej popularnymi typami są diody oznaczone symbolem 2835. Są niedrogie w produkcji, mają wysoką trwałość, zaspokajają większość potrzeb, które pojawiają się przy oświetleniu mieszkań. Ponieważ są bardzo popularne, to ich koszty produkcji są stosunkowo niskie, a ceny gotowych wyrobów, w tym pasków led, są niewygórowane.

Drugim pytaniem pojawiającym się na etapie wyboru pasków led, to napięcie zasilania. Generalnie mamy do wyboru dwie opcje - albo 12v lbo 24v. Na rynku polskim aktualnie najbardziej popularne są paski led zasilane napięciem 12v. Jeżeli nasz system oświetleniowy będzie składał się z odcinków o długości nie przekraczającej 2 metrów, radzimy pozostać przy tym napięciu. Mamy do takich pasków duży wybór i zasilaczy i różnych sterowników. Przy takiej długości nie napotkamy na jakieś duże problemy z zasilaniem, ze spadkami napięć, za to zyskujemy swobodę w wyborze zasilaczy, etc.

Prosimy też pamiętać o jednej zasadzie, która sprawdza się generalnie w każdej branży - jeżeli dążymy do minimalizacji kosztów i chcemy kupić coś jak najtaniej, to bierzmy pod uwagę to, że jakość najtańszego rozwiązania nie będzie dobra. W przypadku pasków led mówimy o ich trwałości.

Nasza oferta dotyczy pasków led z diodami 2835 oraz 5050.

Oczywiście, są obszary, gdzie lepiej sprawdzają się inne typy diod. Takim obszarem jest oświetlenie typu RGB lub RGBW. tutaj prym wiodą rozwiązania oparte na technologii 3-in-1 lub 4-in-1, a w tej kategorii pasków led najlepiej sprawdzają się diody typu 5050.

Pasek led - gdzie kupić?

Rekomendujemy zakup pasków led jedynie w wyspecjalizowanych sklepach z takim asortymentem. Jednym z nich jest nasz sklep stacjonarny w Warszawie, gdzie oprócz zakupów można skonsultować montaż i zasilanie paska led tak, aby służył przez długie lata.

Promocje

Producenci

Koszyk