Oświetlenie łazienkowe - oświetlenie do łazienki Warszawa

Nowości kwiecień - Oświetlenie


Montaż oświetlenia łazienkowego

W większości przypadków, jako oświetlenie łazienkowe możemy stosować ogólnodostępne lampy, które nie muszą spełniać żadnych dodatkowych specjalnych wymagań, ani w zakresie wodoszczelności, ani w zakresie odporności na wilgoć. Są jednak wydzielone w łazience strefy, gdzie obowiązują jednak podwyższone wymagania w opisanych wyżej aspektach. Takimi miejscami, gdzie musimy zastosować specjalnie przygotowane oświetlenie łazienkowe to strefa bezpośrednio nad prysznicem, oraz cały obszar w pobliżu wanny. W kwestii oświetlenia lustra to wymogi takie nie są obowiązujące, jeżeli lampa do jego oświetlenia będzie zamocowana minimum 60 cm nad powierzchnią umywalki, a wylewka zainstalowana w umywalce jest nieruchoma.

Mając na uwadze nasze własne mieszkania, musimy zadbać o swoje bezpieczeństwo, podczas użytkowania wszelkiego rodzaju urządzeń elektrycznych. Przy stosowaniu czegokolwiek w łazience podstawową zasadą powinno być uziemienie urządzenia elektrycznego, co jest podstawą bezpieczeństwa. Dlatego też, do instalacji lamp musimy zatrudnić elektryka z potwierdzonymi uprawnieniami. Wynika to również z prostego faktu, że oświetlenie łazienkowe wymaga umiejętnej instalacji, albowiem przede wszystkim od tego zależy, czy jego użytkowanie będzie bezpieczne, czy też nie. Niejednokrotnie spotykamy się z sytuacją, gdzie lampy posiadają wszelkie niezbędne atesty bezpieczeństwa, są nawet przystosowane do używania we wszelkich warunkach pogodowych, a jednak podczas instalacji popełniono podstawowe błędy. Lampa taka przestaje być bezpieczna, dochodzi do ciągłych zwarć, co może doprowadzić nawet do porażenia prądem. I mimo tego, że klasa szczelności lampy jest wysoka, to niestety nieumiejętny montaż prowadzi do nieodwracalnych uszkodzeń powodujących, że możemy mieć we własnym domu poważne problemy. Naszą podstawową poradą jest więc fachowiec z doświadczeniem, a drugą ważna informacją jest stosowanie odpowiednio zabezpieczonych lamp w newralgicznych miejscach.

Szeroka gama oświetlenie łazienkowe

Nie od dziś wiadomo, że dobierając poszczególne elementy wystroju wnętrz należy kierować się przede wszystkim klasą tworzyw z jakich zostały wyprodukowane, funkcjonalnością, prostotą obsługi i komfortem płynącym z użytkowania. Oświetlenie łazienkowe w Boxlab jest dostępne w dziesiątkach modeli zarówno jeżeli chodzi o styl, estetykę, jak i o funkcjonalność. Ponadto wiele modeli powstało ze szczególna dbałością o środowisko. Są energooszczędne i perfekcyjnie sprawdzą się w domach, których właściciele cenią sobie ekologiczne podejście do życia. Państwa łazienka nie straci na wyglądzie, natomiast może zyskać bardzo wiele w kwestii zaoszczędzonych pieniędzy.

Prosimy pamiętać też, że nie ma takiej potrzeby, aby lampa znajdująca się na środku łazienki była specjalnie zabezpieczona przed wodą, w szczególności gdy nie ma możliwości, aby woda do takiej lampy łazienkowej dostała się w jakikolwiek sposób. Nasz sklep z oświetleniem w Warszawie zapraszamy do zakupu oświetlenia łazienkowego, gdzie służymy fachowym doradztwem w tym zakresie.

Filtruj wg

Cena:

WięcejWięcej

Barwa LED:

Dostępność:

Długość:

Głębokość:

WięcejWięcej

Ilość źródeł światła:

Klasa szczelności:

Kolor:

WięcejWięcej

Kolor abażura / klosza:

Kolor szkła:

Moduł LED:

Średnica:

Szerokość:

WięcejWięcej

Typ trzonka:

Wysokość:

WięcejWięcej

Zasilanie:

Zintegrowany moduł LED:


Promocje

Lumisys - szyna trójfazowa - 1 metr

Lumisys - szyna trójfazowa - 1 metr

160.00 zł  109.00 zł
32%
Artemide Tolomeo Micro Wall - Kinkiet

Artemide Tolomeo Micro Wall - Kinkiet

888.00 zł  779.00 zł
12%
Moodlight Neptun - Lampa Wisząca

Moodlight Neptun - Lampa Wisząca

1690.00 zł  999.00 zł
41%
  [więcej]
Koszyk